Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Több mint másfél éve szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint másfél éve szerelmes vagyok a tanáromba! És meg akarom szerezni sokat beszélgettünk facen és eloben is valaki adjon tanácsot hogyan johetnek ossze vele szerintetek össze jöhet?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 16:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tanár értelmes akkor nem jön össze a saját diákjával max ha kijártad a sulit.
2023. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés egyértelműen kamu, mert a kérdező nem reagál semmire.
2023. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
17 vagyok és lány nincs családja és ő 29 a sulibol már nm sok van másfél hét
2023. máj. 27. 18:48
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés nm Rég regisztráltam ide még nm nagyon megy az oldal kezelése annyira vartam a valaszokat kértem roluk emailt de nm jött ezért nm láttam
2023. máj. 27. 18:53
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha befejezted a sulit és már nem jársz oda, akkor talán lehet esélyed nála, de ne táplálj feleslegesen nagy reményt, mert lehet hogy ő csak kedvel, de nem úgy néz rád mint egy nőre. Az hogy sokat beszélgettek nem jelent semmit.
2023. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem sak csak ugy beszélgetünk hanem amikor beszél próbál meg érinteni de persze nm hagyva arebb ülök ilyesmi de volt már hogy a combom fogta meg és ugy beszélt hozzam nekem kinos volt neki nem tudom nm látszott rajta semmi
2023. máj. 28. 16:37
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban igaz a sztori akkor vagy csak a naiv lányt látja benned akit könnyen becserkészhet vagy valami nincsen rendben vele és nem kell a saját korosztályának ezért marad a fiatal lányoknál.
2023. máj. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így már más, hogy fogdos, ráadásul azt írod te arrébb ülsz olyankor, tehát jelzed, hogy neked nem tetszik, de ő mégis csinálja... ez nem normális a tanár részéről, valami nem oké vele, vagy csak dugni akar kiskorúakkal és az sem kizárt, hogy másoknál is próbálkozik.
2023. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Még a végén a sztori valóság lesz.
2023. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%
Normális pedagógus nem kezd a diákjával, ráadásul kiskorú vagy. Úgy ki fogják cseszni, mint macskát Sz*Rni. Szüleid lefogadom nem díjaznák,ha bármi is történne. Ha nagyon nem bírtok magatokkal, legalább a suli végéig bírjátok ki.
2023. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!