Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Több mint másfél éve szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint másfél éve szerelmes vagyok a tanáromba! És meg akarom szerezni sokat beszélgettünk facen és eloben is valaki adjon tanácsot hogyan johetnek ossze vele szerintetek össze jöhet?

Figyelt kérdés
2023. máj. 26. 16:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Kamu
2023. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik nagyon csak én inkább szégyenlős vagyok ezért huzodom arebb volt már sok barátnője tehát nincs arról szo és mindenki rendesnek tartja sose kezdett meg igy ki senkivel mások el mondasa szerint én nem csak egy tanárt látok benne gondolom bárki volt már ilyen helyzetben hogy tetszett neki a tanárja és valjuk be ebbe a helyzetben jo "lenne" ha viszonozná :-D és sztm viszonozza is lehet fura és bizar de 2023 ban bármi meg történhet
2023. jún. 1. 16:16
 23/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Lett valami, hány éves vagy?

Ha sok barátnője volt, akkor valószínű te is csak egy menet leszel aztán annyi.

2023. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!