Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy szerelmes vagyok, vagy mást érzek?

Figyelt kérdés

Van egy lány (16f) akivel már október óta beszélünk, régebben nem, de mostanában mindig amikor beszelgetunk akkor mosolygok boldog vagyok es nevetgelek.Ez jelenthet valamit? De viszont regebben kozelebb alltunk egymáshoz, flortoltunk, randizgattunk, most mar viszont semmi(tenyleg nem beszeltunk egy-ket honapig) Azt mondta kedvel engem(meg regebben) ez vajon változott?

ui:bocsánat a hulye kerdesert



#tini #szerelem #párkapcsolat #tini kapcsolatok #talking stage, vagy több?
2023. máj. 28. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de mivan?
2023. máj. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hungarikum_202 ***** válasza:
100%
??
2023. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért maradt félbe a randizgatás?
2023. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy "de viszont" nincs, nyelvtanilag helytelen.

Az, hogy szerelmes vagy-e, ennyi után lehetetlen. Lehet, hogy kedveled, de szerelmes biztos nem vagy. Különben nem gyakorin tennéd ezt a kérdést fel, hanem magadnak. Hívd el találkozni megint, ha belemegy valószínűleg érdekled még, ha nem, akkor nem kell eröltetni.

Attól még mert nem beszéltetek hónapokig kedvelhet téged ugyanúgy, mint azelőtt, ismerősöket is lehet kedvelni, barátokat is, csak mert nem tartjátok a kapcsolatot egy ideig. Ha annyira érdekel téged a lány, akkor tegyél is érte, ne csak chateljetek.:)

2023. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem lenne kicsit kínos a találkozás?

megpróbálhatom

2023. jún. 4. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem megér egy próbát
2023. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!