Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a pasim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a pasim szerelmes belém, de én viszont nem tudom, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy tetszik, meg mint embert szeretem, de nem tudom, hogy szerelmes vagyok e.( Ez az első párkcsolatom) És egyébként is ritkán szokott tetszeni valaki. (mármint ha nem valami híresség) És az elég gáz, ha nem ugyanazt érzem, nem?
2019. máj. 6. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Minek jöttél vele össze, ha nem is vagy szerelmes csóri srácba? 🤔
2019. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem vagy szerelmes, mivel feltetted ezt a kérdést. Az, hogy csak hírességek tetszenek, azt jelenti, hogy túl gyerek vagy és éretlen egy kapcsolathoz. Szakíts és legközelebb megfontoltabb legyél, mert ez nem csak téged érint.
2019. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 White_Another ***** válasza:
100%
Akkor vagy szerelmes, ha egész nap csak rá gondolsz, mindenről ő jut eszedbe, mindig azon agyalsz mivel tehetnéd boldoggá... Sorolhatnám még, de ezekből tudhatod, hogy ő jelenti neked a világot. Ha nem így érzel, akkor minél hamarabb szakíts vele.
2019. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2019. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!