Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem már régóta. Végre rávettem magam, hogy ráírjak. Tegyük fel, hogy ráírok, hogy "Szia" és ő visszaír. Mit hozzak fel témának vagy mit kérdezzek tőle? Esetleg azt, hogy lenne-e kedve beszélgetni velem? (am elvileg én is tetszek neki csak ő nem mer kezdeményezni a lányoknál és látásból ismerjük egymást + ő jelölt be Facebook-on)
2023. jún. 7. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ossz meg vele valamilyen tartalmat, amit szerinted értékesnek tarthat. Aztán jó esetben elindul a beszélgetés. Vagy ne vacakolj, dobj fel valami programötletet. Az úgysem vezet sehova, ha hetekig csak írogattok.
2023. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két hét múlva ráírhatsz már azzal is, hogy hogyan telik a nyári szünete. De igazából bármi jó, hiszen ha tetszel neki, akkor egy mizura is vissza fog írni.
2023. jún. 8. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"látásból ismerjük egymást + ő jelölt be Facebook-on"

Akkor nyugodtan írj neki, köszi, hogy bejelöltél, mizu? Ha nem mer kezdeményezni, akkor úgyis neked kell elhívnod sétálni is, fagyizni, satöbbi. Ha még el is kap benneteket egy zivatar és el is áztok együtt, az a legjobb, máris lesz egy közös sztoritok.

2023. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a pipa! De várom a további válaszokat is.
2023. jún. 8. 14:12
 5/8 hungarikum_202 ***** válasza:

Élőben hatásosabb lenne, nem tudom, hogy mondjuk egy suliba jártok-e.

De igazából bármivel ráírhatsz, ha tetszel neki, akkor válaszolni fog.

2023. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves #5! Az alap storyt ha szeretnéd elmesélem privátban.
2023. jún. 10. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Meséld el, kedves kérdező!
2023. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hungarikum_202 ***** válasza:

#6 Írd le nyugodtan.

#5 vagyok.

2023. jún. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!