Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen ürüggyel írjak rá a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ürüggyel írjak rá a crushomra akivel közös a szimpátia, de egyikünknek sincs bátorsága kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Letámadni nem szeretném.

Emellett arra gondoltam hogy küldök neki egy random linket (természetesen nem vírusosat, vagy valamilyen ártalmas linket) és azt mondom neki hogy feltörtek és elnézést kérek hogy megkapta, de nem vagyok benne biztos hogy jó ötlet.


2022. máj. 1. 23:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szerintem ne a linkes opciót válaszd😬

Inkább írd le neki, hogy nagyon szimpinak találod és ha gondolja ismerjétek meg egymást egy kicsit jobban.

2022. máj. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, van e valami közös kedvenc hobbi? Ilyesmik? Az ötleted elvetném.
2022. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az ötlet butaság. Eleve bizalmatlanságot szül csak egy linket küldeni.

Ráadásul feltöresről is “linkelnl” neki.

Írj neki, hogy szimpatikus, már gondoltál rá, hogy megszólítod, lenne-e kedve beszélgetni.

2022. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy hogy telt a hétvégéje vagy hogy van-e valami terve a nyárra.
2022. máj. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én anno régen azzal írtam rá egy lány ismerősömre, aki tetszett, hogy találtam egy adókártyát amin ugyanaz a név volt, mint ami az övé stb és, hogy leadtam a rendőrségen :D fél éves kapcsolat alakult ki belőle
2022. máj. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Küldj egy zenét, ami rólatok szól. Lehetőleg ne valami f0st :). Vagy még jobb egy vers.
2022. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz otlet ezzel a temaval inditani. Engem elijesztened ezzel a hulyeseggel
2022. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ráírsz csakúgy, tudni fogja amúgyis, hogy miért irtál.
2022. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy tudja-e, hogy mit jelent a crushom...😋
2022. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez rossz ötlet, inkább írj rá valami témával, kezdjetek el beszélgetni, vagy hívd el valahová.
2022. máj. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!