Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még soha nem volt senkim, ez gáz?

Figyelt kérdés
Nem történt se csók se semmi más. Csak találkozás meg ölelkezés. Akivel összeakarnék jönni friendzone-be rakott vagy kapcsolat helyett megakart rakni de azokba meg nem mentem bele, mert nem azt akarom. Mit ronthatok el?

2023. jún. 11. 05:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
Ebben a korban más már régen rommá van dugva! Menjél szépen bulikázni, haspolo, picsanaci, aztán majd csak beléd talál egy frok.
2023. jún. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
43 vagyok és férfiként nem volt senkim. De még szexuális kapcsolatom sem. Ennek igazán egyszerű a magyarázata, ronda vagyok sajnos. Szóval, még ráérsz keseregni.
2023. jún. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Csatlakozom ketteshez!


A különbség csak annyi, hogy én két évvel idősebb vagyok nála, és csúcsértelmiségi vagyok rossz családi háttérrel - ami a szex szempontjából a lehető legrosszabb kombináció.

2023. jún. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem 22 évesen volt az első, ez így a jó. Most még tanulj, aztán utána ráérsz amikor már dolgozol és van pénzed is rá.
2023. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Nem rontasz el semmit, 18 évesként sehonnan nem vagy elkésve, csak a médiában azt tolják az arcodba, hogy aki 16 évesen még szűz, az örök vesztes.

Nem kell ráparázni, ne hibáztasd magad, csak légy laza, és boldog akkor is, ha épp nincs senkid. Hidd el nekem, a legváratlanabb pillanatban tud a képbe jönni egy versenyképes fiatal, akivel majd lesz kapcsolat, csók.

Ráadásul lehet, hogy 18 évesként nem ez az első, de ha idősebb leszel, a normális férfiak nem olyan lányt keresnek, akit 14 éves kora óta tágítanak, aki bulikázik, iszik, aztán reggel azt sem tudja hol van, hanem egy felelősságteljes hölgyet, aki tud nemet mondani, és megmarad a realitás talaján, ahogy a hölgyek sem fuckboy-t keresnek, aki állandóan azzal henceg, hogy hány lány volt már meg neki, hanem egy józan, céltudatos úriembert.

Lehet, hogy várni kell, hogy eljöjjön ennek az ideje, de megéri, és 18 évesként még előtted a világ, nem kell félni, és semmiképp ne keress görcsösen partnert, mert az inkább ijesztő, mint vonzó (sokakon látni, hogy zeért nem találnak senkit, mert a viselkedésük, kisugárzásuk ezt mutatja, hogy jajj, de akarok már valakit, hogy ne érezzem magam lúzernek). Nincs azzal semmi baj, ha 18 évesen még szűz vagy, sőt, szerintem kifejezetten szép dolog. Én 22 vagyok, és nem feküdtem le senkivel, nem véletlenül, a feleségemnek tartogatom ezt az ajándékot, Ő lesz az első és egyetlen.

2023. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Múlthét óta nem lett gáz, ne aggódj...
2023. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is így vagyok ezzel 18 évesen fiúként, szerintem semmit nem rontasz el, azzal ha nem akarod, hogy csak úgy megrakjanak (bocsánat a kifejezésért), és várod a komolyabbat
2023. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Van benned egy természetes óvatosság. Teljesen jó! Majd jön az akiért megéri!
2023. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
91%
Én e hónapban leszek 35. Soha nem volt senkim. Kicsit sem érdekel, hogy ki mit szól hozzá. Nem az oviban vagyunk, hogy ez meg az ciki legyen.
2023. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy le késve semmiről! Most már sajnos ez ritka, de hatalmas erény, az a fiú akivel majd összejösz a tenyerén fog hordozni! Persze ha rendes fiút találsz! Azok a lányok ugyanis tévedésbe vannak akik már az általános suliban 13-14 évesen szerzik a tapasztalatokat! Úgy érzik, hogy ők a menők közben csak kihasználják őket, később nehezebben találnak olyan srácot akik komolyan veszik öket! Légy rá büszke!
2023. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!