Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves vagyok és még soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok és még soha nem volt senkim, ez gáz?

Figyelt kérdés
Nem történt se csók se semmi más. Csak találkozás meg ölelkezés. Akivel összeakarnék jönni friendzone-be rakott vagy kapcsolat helyett megakart rakni de azokba meg nem mentem bele, mert nem azt akarom. Mit ronthatok el?

2023. jún. 11. 05:46
1 2
 11/15 anonim válasza:
63%
Szerintem nem gázos,ha nincs senkid még,majd biztos a megfelelő pillanatban megtalálod az igazit.
2023. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Senior Séf ***** válasza:
65%

"az a fiú akivel majd összejösz a tenyerén fog hordozni!+

Mé? Autója nincs?

2023. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem rontasz el.
2023. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%

Semmit. A szüz lányok sokkal többet érnek mint a kiélt, agyonkefélt "menö" csajok!

45F

2023. jún. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szerintem ne aggodj e miatt, van olyan aki 20 evesen meghazasodik es elvalik 3 ev mulva, es van olyan aki 40 evesen talalja meg az igaz szerelmet, akivel aztan leeli az egesz eletet. =D

15/f

2023. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!