Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Korai még megmondani mit érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még megmondani mit érzek?

Figyelt kérdés

Alig pár napja kezdtem el beszélgetni egy sráccal onlinen,ismertük egymást már régebb óta,pár hónappal ezelőtt nagyon keveset de tényleg nagyon keveset beszéltünk,aztán valamelyik nap rámírt és random beszélgettünk,nem fontosabb dolgokról csak ilyen apróságokról,mikor ír,mindig felfigyelek és elmosolyodom a képernyő mögött,ám nagyon más mint én,sokkalta csendesebb és nyugodtabb mint én,különbözünk,de úgy érzem nagyon megkedveltem őt és nagyon szeretem nem tudom miért,saját portrét is készítettem róla ami őt ábrázolja,tetszett neki,elkellene mondanom mit érzek hogy nagyon hevesen ver a szivem mikor beszélünk...vagy hadjak egy kis időt? Előre köszi a tanácsokat


L/16



2023. júl. 24. 01:57
 1/6 Mendy98 ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd még egy ideig. Ilyen gyorsan ne vallj szerelmet senkinek.

Sima fellángolás is lehet.

2023. júl. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először menjetek randira...aztán még egyre, aztán csók és majd akkor mondd el, ha több randi és sok csók után is ugyanezt érzed.
2023. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerelmet ne vallj, főleg ne online, főleg ne nőként. És ezt úgy értem, hogy nyilván a nő is kezdeményezhet, de jobb amíg a férfi nem száll el magától, és nem tud róla, hogy bejön neked :) Találkozzatok személyesen is, és majd alakul.

Hány éves egyébként? Mert ha jóval idősebb (20-30 között), akkor lehet, hogy csak kezdeti fellángolásról beszélünk.

2023. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, anonim 3,a srác 18 éves,de ránézésre kissé fiatalabb,velem egy idős.De mondom régebben nagyon keveset beszéltünk,most neg épp hogy minden nap egy keveset hogy van vagy valami
2023. júl. 24. 14:38
 5/6 Mendy98 ***** válasza:
100%
Az épp hogy csak kevés beszélgetésből, ez biztos, h nem szerelem.
2023. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne vallj szerelmet! Ha a srácot érdekled, randira fog hívni. Ha nem, ne alázd meg magad, hogy pár felszínes beszélgetés után te szerelmet vallasz.

20L

2023. aug. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!