Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Folyton flegma velem a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudommianevembicsi kérdése:

Folyton flegma velem a barátnőm,meg már harmadszorra beszél nekem a régi szerelmeiről meg h ő neki kik teccetek és gyakran kezd már megbantani az üzeneteivel is,és utána mindig "sajnálom nemakartalak megbantani","szeretlek". miért csinálja?mittegyek?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindig bocsánatot kér utána meg minden de akkor is már kezd unalmas lenni ez nekem én sose beszélek a régi lányokról az életemben de ő feszt
2023. júl. 30. 19:39
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nincs túl rajta vagy csak tesztel hogy reagálsz erre

Nálam már reptér lett volna ha nem a szóból

2023. júl. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mendy98 ***** válasza:
60%

Miért is zavar, h a régi kapcsolaTAIról is beszél?

Hiszen a fogalmazásmódod alapján nem csak az egyikről beszél, h azt lehessen gondolni, h hiányzik neki...

Szimplán elmeséli neked az élete dolgait.

Sosem értettem, h ez valakinek miért baj meg tabu. Azért van egy kapcsolat, h tudjátok egymás történetét.

2023. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mendy98 ***** válasza:
76%

Mióta vagytok együtt? Hiszen ez a három alkalom meg főleg nem sok.

Nem vagy kicsit túl érzékeny? (Nem bántásból)

2023. júl. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ő is picit túlzásba viszi, meg te is túlreagálod egy csöppet. Jó lenne leülni vele és megbeszélni ezt.
2023. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Én veled értek egyet, nekem se esne jól ha valaki a régi kapcsolatait emlegetné előttem, mert úgy tűnhet, hogy én csinálok valamit rosszul. De ez akkor is milyen már? Én szerintem már rég lapátra tettem volna. Keresse akkor az ideáljait.
2023. júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!