Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, érdemes próbálkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, érdemes próbálkozni vagy nem?

Figyelt kérdés

A gólyatáborban megismertem egy lányt aki nagyon szép és kedves.

Nem szokott gyakran rám nézni, ha beszélgetünk, akkor viszont mindig a szemembe néz, elég gyakran megdícsér, de nem mosolyog rám, nem érint meg, de ha ott vagyok, akkor nem keresztbe tett lábbal ül.

A lényeg, hogy szeretnék tanácsot kérni, hogyan tovább. Szeretnék vele járni, nem azért, mert szép, hanem önmagáért, én azt szeretem aki ő. Tehát szeretnék tanácsot kérni.



2023. aug. 7. 08:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg azt kérdezném még, hogy szerintetek egyáltalán tetszek neki?
2023. aug. 7. 08:50
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nehéz ezt megmondani. Szerintem az a legjobb, ha tovább beszélgetsz vele és ha nyitottabbá válik, akkor elhívod valahova.
2023. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezd meg fiam
2023. aug. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj vele több időt tölteni,és beszélgessetek. Utána hívd el valahová,ahogy 1-es is mondja.

Ha elmegy veled,akkor biztosan nem utál 😏😉

És gondolom nem buta lány,innen már tudni fogja,hogy kedveled őt 😀

Sok sikert! 😉

2023. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Az mit jelent, hogy nem keresztbe tett lábbal ül?

Beterpeszt neked?

2023. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez az infó nagyon kevés.


Beszélgess vele,ismerkedjetek,aztán úgyis meglátod mennyire nyit feléd.Kérd el a telefonszámát,elérhetőségét,ha megadja az már jó jel és tábor után is lehet majd folytatni a beszélgetést.


Sok sikert!

2023. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt mondjátpk kevés információt írtam le. Mit kéne még mondanom?
2023. aug. 7. 15:21
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ha próbálkozol, vagy sikerül, vagy nem. Ha nem próbálkozol, tuti, hogy nem lesz belőletek semmi. Akkor mi a kérdés?
2023. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!