Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Unalmasnak talál engem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmasnak talál engem? Érdemes még próbálkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik. Már 9. óta egy tátsaságban vagyunk, egészen jóban vagyunk. Sokat olvas, de ettől függetlenül társasági és sok emberrel beszélget. Viszont azt vettem észre, hogy amikor én mandok neki valamit abból sosem alakul ki hosszú beszélgetés, viszont a múltkor megtudtam, hogy 3 másik sráccal órákat dumált suli után. Velem ennyire nincs meg neki a közös hang? Vagy amikor mutatok neki egy mémet, vagy mondok valami vicceset csak mosolyogva bólógat. Egy darabig csak azt hittem visszafogott, de szoktam látni, hogy másokon meg hangosan nevet. Un engem? Mert jóban vagyunk, de se hosszasan beszélgetni nem tudok vele, se megnevettetni. Amikor megkérdezem, hogy nem tetszik neki a mém amit mutattam csak annyit mond, hogy olvas és arra koncentrál. Hogyan tudnék még próbálkozni?

2022. máj. 16. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Valószínüleg nincs veled annyira jóban, hogy ebből legyen valami.:/
2022. máj. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy amikor mutatok neki egy mémet, vagy mondok valami vicceset csak mosolyogva bólógat."

Valószínűleg neki nem érdekesek a mémek, amiket mutatsz neki. Szerintem csak illendőségből mosolyog/bólogat.

A 3 másik srác miről dumál vele sokat?

2022. máj. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam állandó témát hallani. Van amikor filmekről dumálnak, vagy suliról, ma az egyikük a fizika előadásáról beszélt neki, pedig a csaj nem is szereti annyira a fizikát. Vagy van hogy történelmi dolgokról dumálnak. De én nem vagy ilyen "okos". De van hogy én is próbáltam neki töris viccet mondani, de ahhoz se nagyon szólt semmit. Csak azt nem értem, hogyha nem bír annyira akkor velem miért kedves?
2022. máj. 16. 17:27
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Művelődj! Fejleszd az intelligenciádat! Olvass sok humoros dolgot! Engem a humoromért imádnak a nők! (Kivétel akivel most élek!) :) /De lépek!/
2022. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintem jó a humorom
2022. máj. 16. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz meg csajokat!

Van egy mondás. Akit meg tudsz nevettetni jó eséllyel nyögni is fogod hallani!

2022. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont azt vettem észre, hogy amikor én mandok neki valamit abból sosem alakul ki hosszú beszélgetés, viszont a múltkor megtudtam, hogy 3 másik sráccal órákat dumált suli után."


Ebből sajna nem lesz semmi haver, nem nagyon jössz be ennek a csajnak. Ha ez van, akkor csak udvariasságból nem küldd el a francba.

Az a minimum, hogy unalmasnak talál, de lehet, hogy utál is, hogy zaklatod a hülyeségeiddel.


Szerintem ideje továbblépni, biztosan van másik csaj, akinek bejössz. Ez van, nem lehetsz mindenkinek szimpatikus.

2022. máj. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Dehát akkor minek ül mellém órákon, meg minek jön el programokra a tátsaságunkal, ha utál?
2022. máj. 17. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak nem bír. Az elmondásod alapján nem fog bunkóskodni. Ülhet máshova?
2022. máj. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nincs kötelező ülésrend, mindenki ott ül ahol akar
2022. máj. 17. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!