Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is volt már ilyen érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen érzés?

Figyelt kérdés

A hétvégén külföldi lányok jöttek egy tornára a városba. Az egyikkel és a csapatjával találkoztam a városban és szemeztünk is párszor. Nagyon szerelmes lettem, tegnap visszautaztak és valószínű soha többé nem láthatom. Veletek volt már ilyen?

Mi segített rajtatok?



2023. aug. 7. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Mi segített rajtatok?

Felnőttem! Majd ha te is felnősz akkor nem agyalsz túl sokáig ilyen apróságokon

2023. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lettél te szerelmes - csak rajongsz max érte. A szerelem ennél több, mélyebb, komolyabb érzelmi kötelék.

Mi segít: ha megtanulod a szavak, az érzelmek jelentését és minden érzelmi köteléken megpróbálsz helyén kezelni.

2023. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen tetszik külsőre, ez nem szerelem. Elmúlik majd.
2023. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kis megpörkölődés, kis apró hangulat, illúzió. A gyerekkor, kamaszkor velejárója. Szép érzés, de ezek nem mélyrehatóak. Az élet megy tovább.
2023. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!