Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Számotokra milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Számotokra milyen érzés, mikor a strandon szembe jön veletek egy nálatok láthatóan jóval izmosabb lány?

Figyelt kérdés
Mit éreztek? Szégyent? Ha megszólítana a lány, hogyan reagálnátok? Ha a barátnőtökkel sétáltok, és akkor jön szembe, az számotokra cikibb? Történt veletek ilyen? Ha igen, meséljétek el. Ha izmos lány vagy, és megtörtént veled fordítva (szembe jött veled egy gyengébb fiú), ti hogyan éltétek meg?

2021. jún. 6. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Semmit.


Megszolitana? Azt meg hagyjuk. Kevesebb mint 0% az eselye, hogy majd egy ismeretlen csaj odamegy egy ismeretlen srachoz, bulin kivul.

2021. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekelne. Manapság az izmok közel se érnek annyit, mint amilyen hasznosnak próbálják beállítani őket. Ha valaki fizikai munkát végez, ott hasznukat veszi, amúgy pedig harcban már rég nem az izom, hanem a fegyver a meghatározó.
2021. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre még nem volt példa,de ha lenne sem érdekelne.
2021. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom miért kéne bármiféle szégyent éreznem. Ha pedig megszólítana úgy mint bárki másnál, de alapvetően nem szeretem ha csak úgy random leszólítanak. De lehet a sok hittérítő, aggyá' egy kis aprót és egyéb hasonló embereknek köszönhetően. Ha feltűnően jól néz ki, akkor jönnék zavarba, de mivel az izmos nők nem az eseteim, ez a probléma sem igazán állhat fenn.

Ha pedig túlzottan tolja valaki a testépítést azoknál sok esetben már a nem megítélése is kérdéses. Bennem nincs meg az, hogy egy nő ne legyen jobb valamiben, jelen esetben erősségben. Max nem tetszik, de ez már más kérdés. Viszont elismerem a bele fektetett munkáját, ő dolga és elhatározottsága.

2021. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
soha nem volt ilyen, nem is érdekelne. szégyent biztos nem éreznék, mindenkinek vannak pozitív és negatív tulajdonságai, én is tudok olyan dolgokat, amiket az emberek jelentős része nem, csak nincs rám írva.
2021. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Kigyúrt, 90+ kilós srác vagyok. Nehogy már én szégyelljem magam, ha szembe jön velem valami felfújt NDK díjbirkózónő. De értem a kérdést, mert bizony voltam igen csak vézna gyerek is. Na épp az ilyen érzések elkerülése végett tettem ellene.
2021. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
A kérdezőnek ez a perverziója, hagyjátok.
2021. jún. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!