Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Verjem ki a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éves vagyok, és van egy srác, aki tetszik. Randizás, és szimplán a szerelem terén totál katasztrófa vagyok, még sosem volt barátom, és azt sem veszem észre, hogyha tetszek valakinek. Abban viszont valahogy biztos vagyok, hogy ő nem érdeklődik irántam.

Azon kívül, hogy random rám szokott mosolyogni, és sokszor találkozik a tekintetünk, semmi jelét nem mutatja, annak, hogy tetszenék neki.

Nem tudom, hogy az számít-e valamit, de ő is 19 éves, és neki sem volt még barátnője.


Mit kéne csinálnom vele? Próbálkozzak valahogy vagy pedig hagyjam a fenébe?



2023. aug. 13. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Próbálkozz!


Találkozz vele "véletlenül" néhányszor! A második/harmadik alkalommal kérdezd meg, hogy szokott-e kávézóba/cukrászdába járni, és ha igen, akkor melyik a kedvenc helye?

...

2023. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem mosolyogsz, akkor nem foogja viszonoozni.
2023. aug. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Szeretnék én találkozni vele, de nem olyan egyszerű. Különböző helyeken lakunk, csak a munkában szoktunk találkozni.


#2

Tudom...igaz, hogy többet kéne rámosolyognom, de amikor rám néz, egyszerűen olyan messze kerülök a világból, hogy képtelen vagyok gondolkodni... Tudom, hogy ez gyerekesen hangzik...

2023. aug. 13. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tudom, megértelek, próbálkozz :D
2023. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

“ Abban viszont valahogy biztos vagyok, hogy ő nem érdeklődik irántam.”


Akkor ennyi volt.

2023. aug. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Ha munkában találkoztok akkor próbálj valahogy beszélgetni vele, ne nyomulj, de legyél kedves, mosolygós, érdeklődő.


Én is pont 19 voltam amikor megtetszett valaki, de csak nagyon hülye és random helyzetekben találkoztunk és 0 tapasztalatom volt fiúkkal és ráadásul ő idősebb 6 évvel.


Eleinte tényleg csak beszélgetni akartam vele és nagyon féltem és különösebb érdeklődést én se láttam.

Aztán megembereltem magam és elkezdtem vele beszélgetni, eleinte nagyon ilyen small talk volt csak. Aztán idővel egyre többet beszélgettünk, ő is mesélt magától magáról meg aztán rólam is kérdezgetett.


Nem jöttünk össze, sőt később lett neki egy barátnője is, akivel azóta is együtt vannak:D

Viszont azóta is tök jóba vagyunk, pedig ennek már sok-sok éve és bár nem találkozunk gyakran, de ha igen akkor mindig nagyon jó vele.


Ilyenkor elmerengek mi lett volna ha, de az élet ment tovább, nekem is volt más, sok dolog történt velem.

Viszont! Szereztem tapasztalatot, leküzdöttem egy félelmet, lökdöstem ki magam a komfortzónámból, most már ha tetszik valaki sokkal lazábban tök simán eldumálok vele és így könnyebb kideríteni van-e több a dologban vagy sem.

Szóval hajrá!:))

2023. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kétféle ember van, kérdező. Az egyiknek sikerül, a másik feladja.
2023. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!