Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez redflag???nagyon felek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez redflag???nagyon felek, hogy vakami sotet dolog van az ugyben.

Figyelt kérdés

probalom rovidre fogni a mondandomat.

szoval van egy 18 eves fiu. kb. 2- 3 hete beszelunk de nagyon megkedveltem tenyleg.

de ma nagyon furcsa dolgot mondott. meghozza h vmi szerzodest(?) irt ala. hiaba kerdeztem hogy milyen szerzodesrol van szo nem felelt. masodik furcsa elejtett mondata pedig az volt hogy "eleg ha o tudja mibol van sok penze", egeszen pontosan ezt mondta. na, en konkretan rakerdeztem hogy ugye nincs benne semmilyen seftes, drogos dologba, de nem valaszolt, inkabb terelte a temat. tehat nekem ez gyanus es remelem nincs benne semmiben. egyik baratom azt mondta valoszinu hogy valami bizniszeles, sefteles van a dologba es azert nem avat be hogy nekem ne legyen bajom belole. remelem ilyesmirol nincs szo.

velemenyeket, nezopobtokat szeretnek hallani, hogy ilyen esetben ki mit csinalna.

17/l


2023. aug. 17. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Lehet strici
2023. aug. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondanék neki, hogy vagy felel az említett kérdéseidre, vagy akkor ennyi, befejezted vele az ismerkedést.
2023. aug. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Ja, mert a drogosok meg a stricik mindig szerződéssel dolgoznak/dolgoztatnak.
2023. aug. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
es szerintetek ez biztos? marmint erre nem lehet normalis esszeru magyarazat? mert attol tartok hogyha kiderulne h valami futtatas van a dologban akkor is maradnek vele mert ezalatt a 3 het alatt sok minden tortent velunk es nem hiszem hogy el tudnam engedni. szoval probalok ertelmes valaszt talalni, de lehet hogy nincs?
2023. aug. 17. 08:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 Ha kényszerhelyzetbe hozod, akkor talán megered a nyelve, ezért írtam a második választ.

Egyébként világosan látszik az írásodon, hogy nagyon hinni akarsz valami jóban, de igazából az iránta érzett bizalmad már nagyrészt elpárolgott. Te is érzed, hogy valami nincs rendben...miért nem hagyod ott ezt az embert? Biztos megéri megvárni, hogy valami baj legyen?

Inkább örülj, hogy nem vagy egy hülye p***a és még időben kiszűrtél egy veszélyes srácot.

2023. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

örökölt, vagy szülei gazdagok?

erről sem tudunk semmit.

2023. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 nem, nem tudok semmi kulonosebb gazdagsagrol a csaladjaban sem oroklesrol
2023. aug. 17. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor hallgasd 2#-re.
2023. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy szerintem, hogy miből van a pénze. De ha nem mondja el neked akkor az egész kapcsolat értelmetlen. Vagy megmondja, hogy miből van a pénz vagy akkor lapátra vele.
2023. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
76%
Nem lehet h csak húzni akarja az agyad? Egyébként ha ennyire titkolózik szerintem nagy red flag, tényleg legyen egyenes vagy hagyd ott
2023. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!