Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy ugye van egy srác aki tetszik nekem elmondtam neki jól fogadta találkoztunk is párszor és le is kaptam amit szintén jól fogadott. Viszont én általában keresem és megint elhívtam de mondta hogy majd ha jó neki ír de már egy ideje várom hogy írjon, barátnőm azt mondja kettős érzelme van irántam és nyugodtan keressem de sokan mások azt mondják hadjam. Mit kéne tegyek hogy akár jó vége legyen a dolognak?

2023. szept. 12. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha 2 napon belül nem ír, akkoor nem vagy fontos neki.
2023. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem keres, akkor felesleges hajtanod a dolgot. Várj, aztán ha jelentkezik, akkor mehet minden tovább.
2023. szept. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Semmiképp ne HADJAD.
2023. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben ha esetleg jelentkezik, akkor írok!!
2023. szept. 13. 05:05
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmikep ne irj ra, meg ha nagyon szeretnel.

Majd kiderul hogy fontos vagy-e neki

2023. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, mondjuk szerintem nem fog írni, azért nagyon köszönöm mindenkinek!!!<3
2023. szept. 13. 09:45
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták előttem is, ha nem ír 2-3 napon belül, nem vagy fontos neki. És még egy dolog.

Hagyjad. Így írják helyesen. Mivel a hagy hagyni a szótő, ezért nem d hanem gy kell.

Nem akarlak kioktatni, csak szóltam, hogy máskor ne írd helytelenül.

2023. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!