Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány. Mit tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
9. Osztályos vagyok, egy osztályba járunk egy szakra. Suli eleje óta, vagyis kb. 3 hete ismerjük egymást. Már suli eleje óta tetszik, szeretem, de ő ezt nem tudja. Mit tudnék csinálni? Nem merem neki bevallani se, mert mivan ha ezzel leszégyenít az egész osztály előtt..

2023. szept. 21. 10:23
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy nem vagyok a legszebb fiú, és kicsit félénk etéren.
2023. szept. 21. 10:25
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

A bevallás a legrosszabb ötlet. Nem nagyon lehet mit kezdeni vele.

Vesd fel neki, hogy elmehetnétek kettesben valahova. Sétálni, enni, akármi

2023. szept. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
90%

Ne valld be. Ha viszonozza és látod rajta akkor az más kérdés, de ha csak arról van szó hogy tetszik neked akkor nem valószínű, hogy sikerrel járnál egy semmiből jött vallomással.


Hívd el valahova, lógjatok együtt, beszélgess vele. És utána már könyebb is lesz elmondanod és jobb esélyed is lesz. Azt hogy hová azt már neked kell tudni. Nem írtál semmit a jelleméről.

2023. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2-esnek, 3-asnak: Miért a legrosszabb a bevallás? Ja és nem nagyon lenne időnk, mert suli után nekem 25 perccel megy a buszom, neki meg 17 perc múlva. Ezeket megnéztem. Illetve a szüleim nem engednék hogy csajjal menjek valahova. És úgyis rájönnének
2023. szept. 21. 11:21
 5/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha köszön neked, ignoráld, rendszeresen alázd meg a barátai előtt, kukkold a sulivécén (a legjobb, ha szarás közben sikerült rajtakapnod, ezek után meséld el mindenkinek, milyet tojt), derítsd ki hol lakik, zaklasd a családját.
2023. szept. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
7-esnek: Muszáj a trollkodás? :|
2023. szept. 21. 12:14
 7/22 anonim ***** válasza:
71%
Igen, itt mindig van egy helyi retardált mint a 11:05-ös és van egy helyi kötözködő is általában mint a 10:56-os. A kérdésedre válaszolva sajnos a mai világban az egyenes és tiszta őszinteség nem nagyon jön be, akár rossz, akár jó értelemben van ez tálalva. Próbáld meg tényleg azt, hogy hívd el valahová kettesben, vagy ha ezt sem mered akkor szerezd meg valakitől, vagy valahonnan az elérhetőségét, instagram, facebook, telefonszám.
2023. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
23%

#9

Semmi köze ennek a "mai szörnyű világhoz"

Ha odamegy hozzád valaki szerelmet vallani, mit kezdesz vele? "Hmm, az jó". Vagy mi? Te is szerelmet vallasz és ott helyben összeházasodtok?

Semmi értelme ilyet csinálni

2023. szept. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
#10 Nem a mai világhoz van egyértelműen köze, csak arra próbáltam reflektálni, hogy régebben ez sokkal nagyobb eséllyel működhetett is amit egy túlzott példaként leírtál, mivel nem éltünk ennyire a telefonunkban, meg nem kaptak az emberek olyan társadalmi besorolásokat különböző trendek által, hogy "Cringe" "Simp" stb-stb.. Hanem vagy bejött a lánynál a próbálkozás, vagy nem, és ha nem akkor mindenféle angol szlengek ismételgetése nélkül mindkét fél továbbállt. Ennyi.
2023. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

"igazad van" 9., ahelyett, hogy jelentettem volna, finoman próbáltam jelezni, hogy ne legyen már olyan h...e, hogy leleplezi magát, ha már nem képes betartani a szabályokat... grat neked is.

a "helyi kötözködő"

2023. szept. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!