Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Vagy valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Vagy valami nincs rendben velem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és aligha 1-2 fiú tetszik a korosztályomból.

Általában a 18-28 évesek jonnek be, mert veluk olyan biztonsagban ereznem magam.

de persze nekik en tul fiatal vagyok ami azert ertheto is

mar mindenkinek van baratja csak nekem nincs emiatt



2023. szept. 24. 20:45
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia :) ne aggódj én is anno így voltam és nem maradtam le semmiről csak sok bonyodalomtól kíméltem meg magam :) nemcsoda ha idősebbek vonzzanak de szerintem max 25ig keress, 10-12 év nagyon sok :) de persze te tudod csak ők már hozzád képest más világban vannak úgymond és csak okosan nehogy kihasználjanak az idősebbek :) na meg persze a fiatalok is.. Előbb utóbb jönni fog a nagy Ő :) ha meg vonz pár srác kezdeményezz nincs veszteni valód ;) 28/N fel a fejjel
2023. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Sztem egyáltalán nem fura.Ezt a biztonság érzést teljesen megértem.Egyeseket izgat is hogy biztonságban tudják a "kicsi lányukat" de az mástészta.

És nem tudom de simán találsz olyan huszonévest aki randizna egy veled egykorúval csak arra készülj fel hogy elég kanosak tudnak lenni...khm.Mondjuk az se biztos hogy egy tesztoszteronnal túlfűtött tinifiú ebből a szempontból jobb lenne xd.Csak vigyázz rá hogy ne használjanak ki.

2023. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Teljesen megszokott jelenség, hogy a lányok idősebb srácot választanak maguk mellé. Mondjuk a 28 azért kicsit túlzás, de mondjuk 20-ig simán kereshetsz, ráadásul nekik még fiatal se lennél.
2023. szept. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban nekem is az idősebbek tetszettek (max. 7-8 év korkülönbség), a korombeli fiúkat gyerekesnek tartottam.

Aztán jött valaki az én korosztályomból, aki nagyon megtetszett, de kapcsolat nem lett a dologból. Utána pedig olyan is tetszett, aki 1 évvel volt fiatalabb mint én.

Szerintem semmi baj nincs ezzel, csak ahogyan előttem már leírták ne hagyd, hogy visszaéljen valaki azzal, hogy fiatal vagy. :))

2023. szept. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
En megertem . Borzalmasok a mai fiuk lassan mar inkabb lanyok ...😔
2023. szept. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megéri tovább várni. A fiúk jobban tisztelik azt a lányt aki nem kezdte korán és emelt fővel mehet vele végig az utcán. Teljesen normális és jó hogy még nincs barátod. Pláne egy tizen éves aki azt sem tudja mit akar
2023. szept. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!