Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Múlthét csütörtökön hosszú...

Múlthét csütörtökön hosszú idő után végre pozitívat teszteltem De valami szerintem nincs rendben vagy ez teljesen normális? Többi lent

Figyelt kérdés

2023. febr. 7. 16:28
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:

Tegnap kicsit megijedtem mert reggel véreztem sötét színű volt de 2-3 törlés után már nem volt csak ilyen barna folyás nem volt darabos rögtön mentem az orvosnál féltem hogy esetleg elmegy a baba de még nem látta a babát azt mondta meg túl korai terhesség és azért nem látja kb 4 hetes lehet azt mondta hogy ilyenkor meg csak a terhességi teszt mutatja ki irt fel napi 3x1 Utrogestan-t 10 nap múlva kell visszamennem

Csináltam újra 2db hcg tesztet az egyik kazettás a másik digitális mind a kettő pozitív lett

Azóta is barna folyásom van nagyon kevés mennyiségben. Azóta pihenek egész nap fekszek.

Nagyon felek esetleg attól hogy el akar menni a baba ? Vagy ez meg normálisnak számít?

Volt már valaki hasonló helyzetben?

Tudnátok tanácsot adni

2023. febr. 7. 16:29
 2/48 anonim ***** válasza:
79%

Még nagyon korai, bármi történhet. Gyógyszer, pihenés megvan, ha ennek ellenére elmegy a terhesség, akkor amúgyis életképtelen.

Ne nevezd babának, mert még nem az, egyáltalán..

2023. febr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Értem remelem velünk marad 🤞🏼❤️
2023. febr. 7. 16:44
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szorítok 🫶 kérlek ne stresszelj rá. Nem csak gyógyszer és pihenés, de nyugalom is kell neked.
2023. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Szia én is így jártam csak én cyclogest 400 kaptam nem tudom miben különbözik

1 héttel ezelőtt el kezdtem rózsaszín pecsetelo verzes lett

3 nap alatt el múlt holnapegyek dokihoz vissza

Szerintem ne aggódj

2023. febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:

Jaj nekem is 4 hetest mondott

Utolsó voltam

2023. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Próbálok nem stresszelni csak első baba lenne és nagyon szeretnénk .

Remelem minden rendben lesz köszönöm hogy írtatok ❤️


Kedves utolsó neked sem látta meg a doki uh-n?

2023. febr. 7. 16:53
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok

Nem látott csak vastag endometrium

Neked ?

2023. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy normális!Kaptál progeszteront ,reméljuk segít.Ezt sajnos előre még a dokik sem tudják,hogy meg marad e vagy sem.
2023. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Nekem is

15mm van írva a papíromba

Remelem tényleg velünk marad

Neked is drukkolok 🤞🏼❤️

2023. febr. 7. 16:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!