Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy valami nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy valami nincs rendben velem?

Figyelt kérdés

Nemrég szakítottam barátommal, mert igazából mások is tetszenek/tetszettek meg egyebek miatt, de az nem fontos. Most nem vagyok szerelmes vagyis nem tudom, hogy vagyok-e, mert akárhányszor beleképzelem magam egy olyan helyzetbe, hogy milyen boldog lennék egy fiúval, rögtön eszembe jut egy másik, hogy őt nem lehet "otthagyni" meg ilyenek. De egyébként most egyik fiú sem érez irántam semmit, akik nekem eszembe jutnának.

Bocsi, ha egy kicsit hosszú lett vagy nagyon érthetetlen, de légyszi mondjátok el, írjátok le, hogy ti mit gondoltok erről, hogy nem vagyok teljesen komplett vagy még az exemet szeretem vagy akármi? Előre is köszönöm és légyszi segítsetek. mert mintha meg lennék őrülve, úgy érzem magamat.



2019. febr. 16. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van, mert még éretlen vagy. Tiniknél ez "normális", hogy több illető tetszik. De akkor ne kezdj bele kapcsolatba addig, amíg ez tart.
2019. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom mennyi éves vagy, de én középkorú apaként azt javaslom, hogy válogasd meg a mai világban kivel jársz, mert sokan csak kalandra akarják a lányt. Egyszerre csak 1 emberre tudsz figyelni és ez fordítva is igaz, a fiú részéről. Nem lehet több partnerrel hosszan együtt járni. Ha nem vagy szerelmes az sem baj. Én sem hiszek a Shakespeare által kitalált szirupos, romantikus szerelemben, a valódi szerelem az lelki is -de nem működik testi egyesülés-szex nélkül sem. ha komolyan érdekel a téma, most készül róla a kötetem, E-mail-ben elküldhetem, ha megegyezünk az árban.
2019. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!