Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Illedelmességből tette vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illedelmességből tette vagy mert felkeltettem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Egyik srác megtetszett az évzáró sulis összejövetelen, tavaly voltam vele egy angoltáborban,de ott nagyon félénk volt, nem is nagyon beszéltünk. A múltkor elhatároztam, hogy felkeltem a figyelmét,ezért elsétáltam előtte,és mélyen a szemébe néztem, aztán hátrafordultam,és láttam, hogy még mindig néz engem. Ezután bárhol meglátott aznap, folyamatosan nézett, egyszer végig is mért. Mikor a bárnál magam ültem, ő meg ott állt előttem, akkor hátrafordult köszönni. Azért volt,mert tetszettem neki vagy mert azt gondolta,hogy azért bámulom őt,mert angoltáborban láttuk már egymást,és az illedelem megkívánja,hogy köszönjön nekem szerintetek?
2017. jún. 22. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Vette a lapot, hogy bejön neked. Valószínűleg szívesen megismerkedne veled, ezért köszönt neked. Ha eddig nem kezdeményezett, akkor kezdeményezz te, szerintem nem utasítana vissza. :)
2017. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fruzs33 ***** válasza:
Egyetèrtek az előttem íróval
2017. jún. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!