Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vallomás, vagy tartsam titokban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vallomás, vagy tartsam titokban?

Figyelt kérdés

Üdv, van egy lány akibe már jóideje szerelmes vagyok. Eddig nem nagyon volt lehetőségem mit tenni, ugyanis az érzést el kellett nyomnom magamba, ugyanis egy elég bonyolult kapcsolatban voltam mikor először úgy éreztem iránta (tudom gáz de nem tudtam vele mit kezdeni, inkább elnyomtam). És most már egy ideje független vagyok, és nem tudom mit tegyek. Mondjam el neki konkretan, hogy így érzek már mióta, vagy inkább szépen lassan próbáljak ilyen téren nyitni felé? A probléma az, hogy már régóta ismerem, és sokáig én is barátként tekintettem, de egyik napról a másikra teljesen bele vagyok őrülve. Már jó ideje. Úgyhogy melyik lenne ideálisabb? Igazán szerintem nem lenne esélyem nála, de egy próbát csak megér..

(Nem miatta szakítottam, az exem szakított velem anno)



2023. okt. 4. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se. Beszélgess vele, ismerd meg jobban, aztán hívd el randizni, aztán majd a sokadik randi egyikén elmondhatod neki, hogy szerelmes vagy.
2023. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem kell elmondani. Én is voltam ilyen állapotban, de ez szerintem ilyen túlhevültség, ami legtöbbször a másik fél számára inkább ijesztő, mint vonzó. :-/


Ahogy az első írja, hívd el olyan programokra, amelyeken ti ketten vagytok. Mozi, séta, kiállítás, kirándulás. Legyél Rá kíváncsi, hogy ő milyen! Illetve mutasd be magad, hogy téged mi érdekel a világból. De nem úgy, mint egy robot, hanem csak beszélgessetek, de ennek az ismerkedés a célja.


Ha ezekre eljön és jól érzitek magatokat, akkor próbáld megfogni a kezét egy idő után. Ha ezt is hagyja, akkor csókold meg. Ha ez is sikerült, akkor, vagy inkább az után, hogy már le is feküdtetek, elmondhatod, hogy mit érzel.


50f

2023. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szervezz meg vele közös programokat, de ne rohand le vallomással. Idővel kialakulhat valami.

De ha nem, akkor meg tudomásul kell venned, hogy nem vagy az esete. Keress mást.

Szerelem ellen legjobb egy másik szerelem!

2023. okt. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!