Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz folyton a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz folyton a barátnőm anyja Engem?

Figyelt kérdés
Elvàlt 39 éves nő, én 17f.

2023. okt. 19. 21:49
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Megjegyzéseket tesz ( cuki vagy, s erős], előttünk öltözik át.
2023. okt. 19. 21:50
 2/39 A kérdező kommentje:
Barátnőm meg csak hagyja😥
2023. okt. 19. 21:51
 3/39 anonim ***** válasza:
67%

Boldog voltam. Már idestova egy éve járok ezzel a lánnyal és így elhatároztuk, hogy megházasodunk. Szüleim mindenben segítettek, a barátok bátorítottak. És a barátnőm? Ő egy álom.

Csak egy dolog zavart, de nagyon, a leendő anyósom. Anyósom, egy karrierista, okos de főleg nagyon szép nő és időnként nagyon is célzó pillantásokat irányított felém olyannyira, hogy többször hozott zavarba.

Most már a készülődés vége felé jártunk mikor meghívott lakására, kontrollálni a már kinyomtatott meghívókat. Elmentem. Egyedül várt leendő anyósom s közvetlenül megérkezésem után csendes csábító hangon közölte velem, hogy hát most már csak egy hónap és utána már nős ember leszek ám neki igenis nehezen legyőzhető vágyai vannak irántam tehát mielőtt lánya életéhez kötném saját életemet szeretne velem egyszer szeretkezni. Ezt pontosan így mondta.

Mit mondjak úgy meglepett az egész, hogy szinte gyökeret vert a lábam a földbe.

Szóval nézd, folytatta, én most bemegyek a halószobába, Te pedig, ha te is benne vagy akkor nyugodtan gyere utánam. Evvel lassan ellibegett, nyálcsorgatva néztem utána...

Egy pár pillanatig még ott álltam, aztán a lakás bejárati ajtaja felé indultam... kinyitottam és kiléptem a lakásból. Kint a férje állt és könnyes szemekkel ölelt át:

- Boldogok vagyunk fiam, a mi kis vizsgánkon nagyon sikeresen álltad meg a helyedet, és lányunknak nem kívánhattunk volna jobbat és megfelelőbbet mint Téged. Fiam vagy.

Tanulság: Mindig tartsd az óvszereidet az autódban!

2023. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
97%
Vagy csak szimplán nem kedvel.
2023. okt. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
90%
Szép kamu 3-as de vicces
2023. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
5: Csak idemásolta. Ez egy régi vicc. De annak jó. (:
2023. okt. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
6.-nál a pont. 3. voltam.
2023. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%
Bro, ne legyél ennyire életképtelen. Ha zavarna nem tennél fel ilyen kérdéseket hanem szólnál neki, hogy mégiscsak a lánya barátja előtt öltözik át. Ha tényleg igaz és nem csak egy kitalált kérdés akkor választhatsz az előző lehetőségből vagy ha olyan a nő akkor kúrod őt is amikor a lánya nincs otthon.
2023. okt. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem az első anyós lenne, aki ribiként viselkedik. Ha zavar benneteket, akkor ne legyetek olyankor otthon, amikor anyósod is otthon van.
2023. okt. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezer oka lehet, nem tudhatjuk...
2023. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!