Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van az osztályban egy eléggé visszahúzódó és csendes srác (csak a barátaival beszélget senki mással), akit már sokszor láttam, hogyha nem nézek rá vagy arra amerre ő van, akkor engem néz és amint ránézek elnéz. A barátnőim is mondták már, hogy látták egy csomószor, hogy engem néz. Lehetséges, hogy tetszek neki? Tudom, hogy ennyiből nem lehet megmondani, de aki mondjuk csendesebb srác az odamegy ahoz aki tetszik neki vagy úgy csinál, mint ez a srác?

2023. okt. 20. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Próbálj meg közeledni felé. De csak halkan. (:
2023. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Tegyük fel, tetszel neki; hogyan tovább?
2023. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
A leírtak alapján tetszel neki, de ne számíts többre tőle. Biztos nem fog megszólítani, randira hívni stb. mert nincs hozzá bátorsága. Szóval csak rajtad múlik, hogy összejöttök-e vagy sem. Ha kezdeményezel nála, légyszi, írd már meg, hogy mi lett végül, mert baromi kíváncsi vagyok rá.
2023. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy egyébként nekem is tetszik a srác. Lenne közös témánk is, de az a baj, hogy én is ilyen vagyok, mint a srác, hogy nem megyek csak úgy oda senkihez se barátkozni, vagy ha többet akarok. Szóval nem tudom, hogy mit kéne tennem és hogyan közelítsek felé
2023. okt. 20. 18:49
 5/12 anonim válasza:
94%
Írj rá! Viccen kívül, semmi veszíteni valód nincs azzal, ha kezdeményezel nála. Sőt...
2023. okt. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
4. Ott a Facebook. Én is antiszoc vagyok, online könnyebb kibontakozni, aztán mehet élőben is. :)
2023. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Próbálj meg közeledni felé élőben vagy online.Nem veszítesz vele semmit sem.
2023. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem az ablak mellett ülsz?
2023. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő nem fog hozzád odamenni, szóval ha szeretnél valamit, akkor sajnos neked kell lépned.:/
2023. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És ugyan ezt mondjuk a csávónak is egy másik kérdés alatt. 🙂
2023. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!