Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, lehet én is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nonameboi kérdése:

Tetszik egy lány, lehet én is tetszek neki, mit csináljak? (Kicsit hosszú, bocsi)

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy lány, aki elkezdtett tetszeni nekem, és úgy vettem észre, lehet én is tetszem neki, de lehet teljesen félreértem. Az elmúlt pár hétben keresi a társaságom, szeret a közelemben lenni. Nemrég voltunk pár közös barátunkal korcsolyázni, és többször kézen fogva koriztunk :D. Vajon tetszem neki? Nem ugyanabba a suliba járunk, de különórán találkozunk, meg barátokkal azon kívül. Már 3 éve ismerjük egymást, de csak barátok voltunk. Szoktunk instán beszélgetni, de nem úgy hogy nekem kell a beszélgetést életben tartanom, mindig rendesen válaszol, és kérdez is. Hogyan közeledjek felé? Hogyan kezdeményezzek? (Én 16/f ő 16/l) Rendes válaszokat szeretnék.

2023. febr. 21. 15:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randizni, ne kertelj. "Randizunk? Ismerek egy gyönyörű helyet és egy nagyon jó étkezdét, nincsenek messze egymástól. Gyere el velem, eszünk egyet és megnézzük a naplementét. Biztos vagyok benne, hogy jól fogjuk magunkat érezni :)" Valahogy így. Igazából tökmindegy mennyire esetlenül hívod el, ha bejössz neki, akkor hamar sínen leszel. Magadhoz hűen szólítsd meg, ennyi a lényeg.
2023. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
#1-es lényegében összefoglalta. Elhívod valahova, ahol kicsit kettesben lehettek és tudtok beszélni ilyen témákról, mint hogy ő akarna-e kapcsolatot stb. Egy próbát megér. És amúgy igen, ezek alapján több mint valószínű, hogy te is tetszel neki.
2023. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy randi kéne, valami program kettesben. Sok veszteni valód nincs.
2023. febr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok gyors választ! :D Elmondtam a helyzetet egy barátomnak, szerinte is tetszek neki :). jó ötlet a randi, csak nem szeretném elsietni. #3 annyi vesztenivalóm van, hogy jó barátom, és félek ha elsietem bajok lesznek.
2023. febr. 21. 20:25
 5/33 A kérdező kommentje:
privibe is lehet válaszokat küldeni! :)
2023. febr. 21. 20:54
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
#4 Attól függetlenül még elhívhatod találkozni. Rakerdezhetsz, hogy esetleg ő szeretne-e kapcsolatot. Ha nem, akkor marad a friend zone.
2023. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
meggyoztetek! de még várok egy kicsit, csak pár napja beszélgetünk instán, szeretnék minnél több dolgot megtudni róla, miket csinál, mit szeret, miket néz, milyen zenéket hallgat, stb. :3
2023. febr. 21. 22:18
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

3 éve ismered... Mit akarsz várni? Ne húzd a mézes madzagot, ha megmozgatta a fantáziádat, vágj bele.

Hisz általában ami az egyik félben felmerül, az a másik félben is felmerül, csak sokan elcseszik a játszmákkal meg a kivárással. Nem gyors ez, hisz minden kapcsolatnak más és más a dinamikája. A tiétek ilyen, ez a tempó. Vedd fel ezt a tempót, csapj le a lehetőségekre, amik adják magukat, ne tétovázz.

Nekem pl. volt olyan is, hogy az első randi után ágyban kötöttem ki. Volt, hogy kapcsolat is lett belőle, igaz nem hosszútávú, de nem az első randis szex hibája volt, más dolgokon ment el.

#1 voltam

2023. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem írtam le teljesen érthetően. 3 éve ismerjük egymást, de kb. Egy éve vagyunk barátok, de mostanában egyre jobb barátok lettünk. Megismerem egy kicsit jobban, és elhívom valahova! :D Csak ötletem nincs hova
2023. febr. 22. 14:40
 10/33 anonim ***** válasza:

"Csak ötletem nincs hova"

Nem kell ezt túlgondolni. Beültök valahova meginni valamit, vagy egyszerűen csak elhívod sétálni.

2023. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!