Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Haverom hugának bejövök de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverom hugának bejövök de jóval fiatalabb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Haverom huga még csak 15 éves én meg 22. Haveromtol tudom hogy szerelmes belém.

Eddig titkoltam haverom elött de nekem is nagyon vonzo a lany.

Az a baj hogy ha naluk vagyok sosem tudunk kettesbe lenni mert mindig ott van valaki.

Mit tegyek?


2023. okt. 21. 16:13
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
74%
Akik azt írták, hogy nem gáz, azok nem tudom mit szólnának, ha a 15 éves épphogy az általános iskolából kiesett(vagy talán még általános iskolás, ugyanis 15 évesen még bőven lehet nyolcadikos) lányukat vagy húgukat egy 22 éves felnőtt férfi kúrogatná😏 Nem hiszem el, hogy ilyen beteg világban élünk.
2023. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy 15 éves kislányt még nem kellene dugni, a szülőknek kéne rendet tenni, én 19 vagyok, de az a véleményem, ha az én lányom lenne megnevelném az egyszer biztos. Ha szépen nem menne, akkor a fogát kiverném.
2023. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
68%
Azért, valljuk be, gerinctelen vagy. Nem azért, mert 22 évesen 15 évessel kavargatsz, hanem hogy konkrétan kihasználod.
2023. nov. 4. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
84%
#13 Ugyanannyi eséllyel lesz terhes egy "felnőttől", illetve egy "felnőtt" is pont annyira lehet dorogos, mint egy vele egykorú. Rendkívül gyenge érvelés...
2023. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Szerintem siman lehet dugni egy 15 eves lanyt, nincs benne semmi rossz.
2023. nov. 4. 13:39
 16/47 anonim ***** válasza:
23%

#16 Mert ha felnőttként tinikre vadászol, az kicsit sem beteg, igazad van.:D

Az ilyen beteg embereket miért nem lehet innen örökre kitiltani?

2023. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy beteg. Mindig is gyakori és normális volt, hogy tiniknek bejönnek egyetemista korúak és fordítva.
2023. nov. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
37%
#18 Csak egy nem beteg egyetemista ezt nem használja ki. Meg egy 15 éves lány sokkal inkább gyerek még, mint egy 17 éves.
2023. nov. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
62%
Hát lehet a kérdezővel nem állnak szóba a vele egykorú nők, de még azt mondja, hogy nincs ezzel baj. Hát még jóhogy azt nem mondja, hogy öreg a lány hozzá, lehet legközelebb egy 13 éves kislányt ront meg, elvégre annak is lehet már melle, mert a mai tinik már érettebbek, mármint testileg, eléggé ki vannak fejlődve.
2023. nov. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
62%
Pont az izgatja a beteg fattyát, hogy még szinte gyerek. És persze, hogy szerelmes. Az még jobb neki, hiszen ha szerelmes, konkrétan bármire ráveheti. Lesz itt ebből még mélytorkozás meg darknetes cucc, miután úgy játszik vele, ahogy akar.
2023. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!