Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fellángolás, vagy ez több...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás, vagy ez több amit érzek az Iron Maiden gitárosa iránt?

Figyelt kérdés

Annyira rajongom Janiért (így hívják a basszus gitárost), hogy simán oda adnám magam neki, de komolyan... Viszont hülyén néznek rám mások ha mesélek róla nekik. 16 vagyok, Jani 43. (Janick Gers)

Elolvadok ha csak rám néz koncert alatt, de mégjobb ha utána rám mosolyog.


Úgy érzem, hogy leszbikus vagyok, annak is vallom magam, nem is szégyenlem, de Jani ahw....



2023. nov. 1. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják rajongásnak.
2023. nov. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
az mi az hogy oda adnád magad? :D
2023. nov. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfival képes lennél lefeküdni, annyira vagy leszbikus mint én.


45 F

2023. nov. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az 1. celeb crushom nekem is olyan durvan utott hogy ott sirtam miatta a furdo szobaban. asszem 5 honapig crusholtam. Mai napig nem tudom hogy csinaltam, de mindegy, a lenyeg hogy normalis es elmulik, viszont az fix hogy leszbikus nem vagy ;)
nov. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kamu kérdés. Már abból is lehet látni, hogy Gers 24 évvel ezelőtt volt 43 éves. Ha nem Iron Maiden, hanem Bon Jovi lenne a szóban forgó együttes, azt mondanám, hogy a Bravo újságból levelezési rovatából másolta be valaki a szöveget.
ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!