Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A párom születésnapomra vett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom születésnapomra vett nekem egy pénisz formáju párnát, Születésnapomra ma. Fél éve vagyunk együtt (a fogamzásgátló tabletta miatt nem igazán szexelunk) Csak szerintem cringe ez az egész ajándék, vagy amúgy ez egy szép gesztus?

Figyelt kérdés

2023. nov. 7. 17:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
62%

Jó, azért helyzettől függően lehet humoros a párna. :D A ti esetetekben nem jött ki jól a dolog...

Amúgy ahogy többen is felvetették, hogyhogy épp a fogamzásgátló mellett nincs szex?

2023. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
Sztem vicces és jó ajándék. Nekem van ilyen vicces kaki párnám is. Még kaptam már pénisz nyalókàt is. Én bírom ezeket.
2023. nov. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
81%
en csak havernak adnek ilyet ajandekba, jo poen lenne 😅
2023. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!