Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye ezt direkt csinálta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ezt direkt csinálta? Külföldi csaj jött volna az országba, végre találkozhattunk volna újra, és generált egy műbalhét?

Figyelt kérdés

Szóval minden jól ment mostanában, három különböző profilról követtem (különböző okok minatt). Furán viselkedett, kérdőre vontam. Semmi hisztéria, csak mondtam, valami nem stimmel itt, mi ez az ignorálás, meg ez a viselkedés, van valami srác, vagy mi a baja? Mondja el, stb... Nem kaptam választ.


Kirakott egy síros képet, és letiltott. Írok másik accountról kicsit felbszva, hogy mégis mi a fszért tiltott, mégis mi a baja? Erre azt is letiltotta.


Végül a harmadikról normális hangnemben megkérdeztem, hogy mondja már meg ugyan, hogy mi a baja, mert én nem tettem vagy írtam semmit, ami miatt így kellene viselkednie, csak egyszerűen nem tudom, miért csinálja ezt. És azt is letiltotta.


Azért szörnyű ez, mert pénteken jön az országba, végre hosszú idő után találkozhatnánk... Most mit tegyek? Őszintén szólva olyan szinten kikészültem, hogy hihetetlen.


Úgy érzem, hogy azért csinálta ezt az egészet, hogy direkt ne találkozzunk.


dec. 4. 10:00
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Wtf? De tudja, hogy mind az enyém! :D Elmagyaráztam neki. Ő is szokta így csinálni.
dec. 4. 11:09
 12/27 A kérdező kommentje:
Először is: instáról beszélünk. Más téma mind a három fiók. Van egy privát, konkrétan család és közeli barátok. Van egy publikus, általános. És van egy tematikus - történeteket, verseket írok.
dec. 4. 11:16
 13/27 anonim ***** válasza:
86%

12: Nem az a baj, hogy van három, hanem, hogy nem fogtad fel az első tiltása után, hogy nem akar veled beszélni.

Azért ennyiből már illene érteni, hogy nem akar veled semmit sem. Tényleg fordítsd inkább valami másra az energiádat.

Nyilván nyíltan is megírhatta volna, hogy nem akar találkozni. De ki tudja, talán jelezte, csak te nem fogtad fel, vagy tényleg túl erőszakos vagy neki.

dec. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
25%
Kifogtál egy buta kiscsajt, ennyi az egész.
dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 NTBS ***** válasza:
64%
Ilyesztő volt a próbálkozás részedről.
dec. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
43%

Én nem értek egyet miért ne kérdezhetné meg több profilról. Egy kapcsolatban él, nem kell tökéletesnek lennie. Nyugodtan vissza kérdezhet, ha a tiltással nemet mond. Itt nem arrol van szó, hogy megcsalta, vagy ilyesmi. Ez csak egy szimpla össze veszés, amit a csaj kicsit extrém módon reagált le.

A lényeg, hogy ha esetleg tudod, hogy hol van akkor nem oda menni hozza, de esetleg közel, és üzenni valakivel/mivel, hogy beszélni szeretnél vele. Vihetsz ajándékot, legyél kedves, mivel lehet félre értett valamit, de nehogy bocsánatot kérj valami miatt ami nem a te hibád.

dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
68%
kiegészítés: tényleg nem tudom megéretni miért kötnek bele a 3 insta profilba. Aki nem instázik az ugye honnan tudná, de nem nagy cucc, hogy nem ugyanazokat a képeket rakod ki a legjobb barátaidnak meg a haverjaidnak.
dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Na figyeljetek... Megmutatom miket írtam... Nagyon gáz? Én nem érzem agresszívnak, vagy erőszakosnak, persze érződik, hogy marhára nem értem az egészet.


[link]


[link]


[link]


Egyébként a "gyanúm" nem megalapozatlan... Mármint régebben volt olyan, hogy azt mondta, hogy csak én számítok neki, az exével lezárta... És közben összejárt az exével, és mindez csak véletlen derült ki.

dec. 5. 11:43
 19/27 anonim ***** válasza:
Kerdezo, a csaj meg mindig az exe utan acsingozik. En reptetnem. ;-)
dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül toxikus vagy. Először jön a gyanúsítás, majd a számonkérés hogy nem válaszol, utána a követelőzés hogy neked jár a reagálás. Mikor leesik, hogy ez nem működik, akkor jön a bocsánatért esedezésbe csomagolt vádaskodás, hogy miatta vagy ilyen. Kétszer eljátszva azzal a fordulattal, hogy a végtelenül romantikus szóképek mögé be van rejtve a hibáztatás, hogy te nagyvonalúan megbocsátasz majd (mit? a belemagyarázott megcsalást).

A végén a "és ha mégis csak hazudtál és rejtegetsz valamit..." már a burkolt fenyegetés szintje, ez lett volna az utolsó csepp, hogy bármilyen kapcsolatba tudsz lépni egy emberrel. Nem romantikus értelemben, hanem bármilyenben. Senki nem szeretne olyan terrorban élni, ami ezekből az üzenetekből sejthető.

dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!