Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ugye ezt direkt csinálta?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ezt direkt csinálta? Külföldi csaj jött volna az országba, végre találkozhattunk volna újra, és generált egy műbalhét?

Figyelt kérdés

Szóval minden jól ment mostanában, három különböző profilról követtem (különböző okok minatt). Furán viselkedett, kérdőre vontam. Semmi hisztéria, csak mondtam, valami nem stimmel itt, mi ez az ignorálás, meg ez a viselkedés, van valami srác, vagy mi a baja? Mondja el, stb... Nem kaptam választ.


Kirakott egy síros képet, és letiltott. Írok másik accountról kicsit felbszva, hogy mégis mi a fszért tiltott, mégis mi a baja? Erre azt is letiltotta.


Végül a harmadikról normális hangnemben megkérdeztem, hogy mondja már meg ugyan, hogy mi a baja, mert én nem tettem vagy írtam semmit, ami miatt így kellene viselkednie, csak egyszerűen nem tudom, miért csinálja ezt. És azt is letiltotta.


Azért szörnyű ez, mert pénteken jön az országba, végre hosszú idő után találkozhatnánk... Most mit tegyek? Őszintén szólva olyan szinten kikészültem, hogy hihetetlen.


Úgy érzem, hogy azért csinálta ezt az egészet, hogy direkt ne találkozzunk.


dec. 4. 10:00
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

4-5 napja nem válaszolt, nem reagált. Ha sosem találkoztam volna vele, ha nem válaszolna egyébként viszonylag gyorsan, más lenne a helyzet. De most, hogy alig pár nap volt a találkozóig nem lehetett ezzel szarakodni, főleg úgy, hogy hirtelen történt az eset.


Próbáltam kideríteni, hogy mi zajlik a háttérben. Felvázoltam az eseteket, gondolataimat, várva a reakcióra. Ott van: kerek-perec. Akármit is mondana, elhinném, ha nem így van, erősítsen meg benne, csak mondjon valamit, akármit. Hát nem mondott. Úgyhogy maradtak a gondolatok és feltevések, bízva abban, hogy reagál.


Nem hinném, hogy toxikus lennék. Minden gondolatom, és feltevésem valós, megtörtént esetek alapján történt, amit ő követett el, nem légből kapott vádaskodás.


Én megértem, hogy ez a véleményed, legyen, de sajnos ez már érezhetően trollkodás-gyanús.

dec. 5. 16:12
 22/27 A kérdező kommentje:
4-5 nap alatt egy szót nem tudott kinyögni, és végül a válasza egy tiltás volt. Beszéljünk még toxikusságról... Például "ghosting" vagy "silent treatment", vagy "lack of accountability".
dec. 5. 16:21
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem látszik az üzenetek ideje, így azt a hatást kelti, mintha hirtelen ráborítottad volna ezt a sok mindent a semmiből.

Nem fecsérlem az időm trollkodásra, mert nem ér annyit az egész. Sem öncélú sértegetésre, csak hogy szarabb legyen neked. Nekem ez a viselkedés ijesztő, és a fenyegetés jellegű odaszúrás a többi kirohanás után már nyomasztó. Az a része, hogy három fiókot is le kell tiltani, mert képtelen vagy elengedni a dolgot és észrevenni magad. És most jön a személyeskedés része: belőled kitelik, hogy ennek ellenére is felkutatnád és személyesen is odaállnál kérdőre vonni, mert ennyire felhúztad magad.

dec. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan... Mindentöl függetlenül, ha ennyit jelentettel annak a buta kiscsajnak hogy egy tiltassal elintez öszinten minek ragodni rajta? Menjen az anyjaba az ilyen ahova akar.
dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

24: Igazad van, de hitegetett nagyon régóta, hogy tartsak ki és hasonlók.


Közben beszéltem a barátnőjével. Elég normális. Azt mondta, hogy az exével volt megint együtt. Szóval, azt hiszem, hogy azért csinálta ezt az egészet, mert rátapintottam a lényegre.

dec. 5. 21:56
 26/27 anonim ***** válasza:
25, hajts a baratnöjere es soha többet ne alj szoba egy ilyen ribivel akarhogy könyörög😄
dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Neked nem is kéne tudomásod legyen arról kit követett vissza. Ki a f4sz foglalkozik azzal, hogy kiket követ instán vagy bárhol a másik? De komolyan?

3 profilról stalkolni valakit ? Ez beteges ember, mocskosul!

dec. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!