Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne pár kérdésem. Vajon mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne pár kérdésem. Vajon mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval. Van egy osztálytársam akibe év eleje óta bele vagyok esve. A fiú felé nyitottam de nemtudom vagy nem vette a lapot vagy hülye. A fiut nevezzük Bencének hát Bence rámirt egyik nap és elkezdtunk beszélgetni. Ez ment hetekig. Egy hónap múlva megkerdezte h bejon e nekem. Én hazudtam mert féltem a valsztol és jól is tettem mert én sem érdeklem őt. Szóval ezután Bencével még mindig jó a kapcsolatom csak egy a bökkenő. Van barátnője összejött egy lánnyal és a szívem fakad meg. De a fiú attolmeg sokat foglalkozik velem. Talán tűk sokat. Nemtudom mit kéne csinálnom. Valaki tud tanácsot adni?

dec. 8. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Hát..., ha hazudtál, így jártál.

Ha már összejött egy másik lánnyal, nyeld le a békát.

dec. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan ezt csináltam X évvel ezelőtt. Nekem ő volt az első “szerelmem”, de eljátszottam amit te. A srác összejött egy másik lánnyal, az egyik barátnőmmel. Évekig néznem kellett őket együtt. Azóta ők már házasok, nekem vőlegényem van. De ha egymásra nézünk véletlenül autóból, vagy az utcán, még mindig keserű érzés.
dec. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, hogy ő is csak azért mondta azt, hogy nem tetszel neki miután már te visszautasítottad? Tudod csak hogy neki se legyen kellemetlen?

Egyébként nem tudsz mit csinálni sajnos, szépen megvárod még szakítanak. Nem lehetsz túl idős, a kapcsolatok tini korban ritkán végződnek házassággal és örökre szóló ígéretekkel. Ha még utána is érdekel téged, próbáld meg újra.

dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Jaj de tipikus sztori! Velem is ez volt, csak személyesen. Összejöhettünk volna ott helyben, de azt mondtam, nem tetszik, mikor halálosan szerelmes voltam belé. Még azon a délutánon összejött egy osztálytársunkkal, hét évig voltak együtt, én meg rágtam magam legalább másfél évig.
dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Valószínűleg a fiúnak tetszettél, csak hát azután hogy valaki elmondta hogy nem jössz be neki, nem fogod bevallani, hogy te viszont szerelmes vagy belé.. Szóval így jártál, próbáld meg túltenni magad, vagy max ha szakítanak megpróbálhatod újra.
dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt elrontottad, viszont lehet hogy jobb is így. Ha ilyen hamar összejött mással akkor nem biztos, hogy tartós kapcsolat lett volna amúgy sem.
dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MalwareShop ***** válasza:
100%
Nem kellett volna hazudnod, bár sok lánynál veszem észre, hogy nem adnak egyértelmű válaszokat, visszajelzéseket, ezt párkapcsolatokra értem, ismerkedésre. Sokszor nem lehet rajtatok kiigazodni, ha ténylegesen akartok valamit, azt mondjátok meg.
dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sokakkal megesik, de legalább a kövi lehetőségnél már máshogy alakulhat majd.
dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!