Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak??Mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak??Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban.Láthatóan bejövök neki.Nekem néha igen néha nem de többször igen.Együtt járunk edzésre.Én mondtam neki h fázik a kezem ő meg rákulcsolta az ujjait az enyémekre és úgy sétáltunk.Hozzátenném egy évvel fiatalabb,mint én.Nem tudom hogy szeretnék-e vele járni.Hisz vmikor igen szeretem de vmikor nem.De nem szeretnék az érzéseivel se játszani.Mit tennétek a helyembe??

dec. 12. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ha bizonytalan vagy, engedd el, ne húzd se az ő idejét, se a sajátodat.
dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt igen, mi miatt nem?
dec. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg amíg az érzéseid tisztázódnak addig ne tégy semmit.
dec. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit. Jön majd valaki, akinek egy pillantásától megroggyan a lábad, és akivel kapcsolatban semmi ilyen kérdés nem merül fel benned.
dec. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszélj vele. Mondd el neki, hogy nem akarsz vele játszani, de nagyon hullámzóak az érzéseid iránta. Az őszinteség a legjobb.
dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Most ellent fogok mondani az előttem lévőknek: Szerintem próbáld meg a kapcsolatot. Lehet, hogy később nem lesz rá lehetőséged, és majd azon fogod emészteni magad, hogy miért nem próbáltad meg. Ha több időt töltötök együtt tisztázódni fognak az érzéseid vele kapcsolatban.
dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!