Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, mikor meglátját...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, mikor meglátjátok az exeteket?

Figyelt kérdés

Ezt főként fiúktól kérdezem, de mindenki véleményére kíváncsi vagyok.


Volt barátommal (szimplán nem működött, nem váltunk el haragban) egy a baráti társaságunk, úgyhogy emiatt a jó viszonyt tartanunk kell, viszont bármikor, mikor ránézek, eszembe jut, hogy miket mondott, hogyan csókolt, stb. Tehát a tudat, hogy volt köztünk több. És ugyanez van más fiúkkal is, akikkel beszélgettem, néha véletlenül összefutok velük az utcán, vagy bárhol, eszembe jut minden, úgy is, hogy velük semmi nem történt.

Ez a fiúknál is így van? A volt barátomnak is beugranak ezek a dolgok?

Annyira kellemetlen így ez az egész.



dec. 12. 22:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%

Azt hogy húh de jól néz már ki. De azért kicsit elég ribis.

Meg, ki ez a szerencsétlen barátja? Semmi extra, én sokkal jobb vagyok tőle.

dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
14%
semmit mert még sohasem volt kapcsolatom, ebből kifolyólag nincs exem
dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A többséggel nem szoktam összefutni, csak eggyel. Van, hogy teljesen semleges, van hogy felb@szom magam rajta. 5 éve szakítottunk, mindkettőnknek van új kapcsolata, de nagyon máshogy viselkedik vele, mint velem volt. Sokkal jobb a kapcsolatuk, így ránézésre. De mondom, néha egyáltalán nem érdekel, elmegyek mellette, fel se tűnik, máskor meg sík ideg vagyok ha meglátom.
dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan exem nincs (első kapcsolat), de ha taliznék azzal lánnyal, akivel régebben ismerkedtem, akkor biztosan előjönne pár emlék arról a napról.
dec. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Elfog a hányinger
dec. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Amióta szakítottunk kb 2 éve már sosem találkoztunk az utcán szemtől szembe. Viszont úgy már igen, hogy ő autóval volt én pedig biciklivel, mivel viszonylag jóban váltunk el én intettem neki, de ő persze nem, így innentől kezdve amikor többször láttam szintén úgy hogy kocsival ő én pedig gyalog már direkt rá se néztem. Szemtől szemben érdekes szituáció lehetne, bár akkor gyanítom azért köszönne, de valószínűleg ez nem fog kiderülni, mert én már nem sokat vagyok itthon ahol összefuthatnék vele. De amikor láttam sosem arra gondolok, hogy milyen jó volt vele hanem pont ellenkezőleg. Hogy mennyire sok rosszat tett nekem. Inkább ez jön fel nekem vagy a közöny és az undor.
dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Én boldog voltam vele, jó volt ez addig, ameddig tartott. Szerintem ő is boldog volt. Úgyhogy azért remélem nem a hányinger fogja el, mikor lát.
dec. 13. 11:16
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
attól függ meyiknél. Elsőnél elvesztegetett időt látok. csomót
dec. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo te meg nem engedted el az exed. Gondolkdj mit csinaltal rosszul
dec. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#9

Tisztában vagyok, mit csináltam rosszul. De ezek nem olyan hibák voltak, amiket ne lehetett volna helyrehozni, ő engedte el az egészet.

dec. 13. 12:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!