Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ????❓

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ????❓

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon kedvelek már egy jó pár éve viszont nem mondtam neki végűl tudja de nem nagyon érdekli és hát szerintem én sem érdeklem őt azonban van egy másik fiú aki szerintem kedvel és hát kicsit én is kedvelem őt (de nem annyira mit a másikat )nagyon udvarias és kedves nem olyan bunkó és szerintetek ha esetleg lenne köztünk valami mondjak igent vagy inkább nemet .Ő tényleg nagyon kedves meg udvarias viszont a szívem nagyon húz a másik fiú felé akit már egy jó ideje kedvelek de úgy ő nagyon számba semm vesz engem mit kéne tegyek. félek hogy ha ennek a fiúnak igent mondanék nem tudnám szeretni mert a szívem mindig a másik fiú felé húzna de már nagyon vágyom arra hogy valaki szervesen engem végre:(
dec. 13. 18:53
 1/8 A kérdező kommentje:
(A kérdő jeleket nem tudtam kiteni )
dec. 13. 18:54
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
BLa Bla Bla. Odamész kinyitod a szádat! Amúgy tök átlagos a gondolkodásod, hogy olyan pasi kell akit nem tudsz megkapni...
dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy tudja? Néha nem vesszük észre a nyilvánvalót, lehet nem esett le neki.
dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudja mert „a barátaim" a hátam mögött el mondták neki
dec. 13. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmek nélkül ne menj bele semmibe.
dec. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi ez a zagyvaság?
dec. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Én adnék neked javaslatot, de csak priviben.
dec. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Használj mondatokat. Nagy betűvel kezded, és . a vége.
dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!