Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy régóta tetszik egy fiú, egy suliba járunk. Már régóta gondolkoztam azon hogy bevallom neki hogy hogy érzek, mert érzek valamit kettőnk közt. Viszont van egy osztálytársam akivel régebben együtt voltam, viszont most újra szerelmet vallott. Én nagyon szeretem őt, de nem szerelmileg. Egyébként helyes, és nagyon rendes, jól bánik velem, egy rossz szavam nem lehet rá. Viszont amióta szerelmet vallott, összezavarodtam, és nem tudom mi tévő legyek, és hogy egyáltalán szerelmet valljak e annak a fiúnak aki tetszik, mivel valamennyire jóban vannak, és bírják egymást. Félnék attól hogy megtudná hogy mást szeretek, mert rosszul esne neki. Mi tévő legyek?
dec. 16. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Hanyagold mindkettőt.
dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért hanyagolnám? Azért akarok neki szerelmet vallani mert szeretem, csak kicsit bonyolult.
dec. 16. 16:56
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Ezt nem nevezném szerelemnek, nem lehetsz szerelmes egy fiúba akit nem is ismersz, attól nem ismered mert egy suliba jársz vele.Ezt én eléggé kellemetlennek tartanám ha odamennél hozzá és szerelmet vallanál? Hány éves vagy? 15? Ilyet ne csinálj.Inkább kezdj el vele megismerkedni.Ilyet hogy szerelmet vallok az óvodában létezik max.

Mindössze tetszik neked, de ez nem szerelem.A külseje vonzz téged.

dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valamennyire azért ismerem, lehet hogy nem annyira, de nyilván a belsője is vonz.
dec. 16. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
De akkor sem vagy belé szerelmes.Szerintem ne állj úgy elé és közöld vele hogy szerelmes vagy belé.Ez kellemetlen lenne neked is és neki is.Inkább azzal állj elő hogy szimpatikusnak találod, szeretnéd jobban megismerni.
dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne vallj szerelmet. Tudom, hogy ezen az oldalon mindenkinek a szerelmi vallomás a mániája, de a valóság még mindig nem egy film. Ne szerelmet vallj neki, hanem ismerd meg, menjetek el helyekre, beszélgessetek, randizzatok. Aztán majd a sokadik randi után lesz aktuális a vallomás.

A másik sráccal meg ne csinálj semmit, ha nem érzel iránta semmit.

dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben. Viszont akkor hogyan közelítsek felé? Tippek?
dec. 16. 23:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda beszélgetni!!!
dec. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alattad feletted jar? Hányadikosok vagytok?
dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Évfolyamtársam
dec. 17. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!