Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmúló vonzalom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúló vonzalom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy fura, de néha veletek is megesik, hogy ráírtok egy lányra, aki nagyon tetszik, elbeszélgettek, közel kerültök egymáshoz, viccelődtök és elmúlik a vonzalom?


Mi okozza? Van valami pszichológiai trükk, hogy ne csak addig legyen érdekes, amíg egy jót nem beszéltünk?



dec. 22. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért van mert úgy beszélsz vele mint egy barát. Nekem is elmúlik olyankor a vonzalom.
dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Legyél kicsit ignorálóbb,stb akkor talán nem rak friendzoneba,ne legyél olyan kedves,megértő. Szomorú,de ilyennek kell lenned bizonyos személyiségfajtáknál.
dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy nem biztos hogy ez baj, mert az ilyenek hosszútávú kapcsolatban is fogják igényelni a játszmázást, amúgy úgy vettem észre főleg a szép nagyon szép lányok ilyenek, szeretik ha van kis izgalom és nekik nagyon unalmas ha csak beszélgetsz
dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kapcsolatban is van hullámzás. Néha nagyon hiányzik, néha meg alig. Nagyon fura dolgok ezek. Lehetséges, hogy téged a vadászat érdekel, aztán elmúlik az érzés, mikor a szezon lefut.
dec. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont akkor van meg a vonzalom ha már jól össze barátkoztunk
dec. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor mulik el ha kezd egyildalu lenni tehat en irok probalok beszelgetni a csaj meg ignoral kb
dec. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
6 ez a fiú-lány beszélgetések 90%-a
dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!