Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem nekik? Hogyan tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem nekik? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van az iskolámban egy lánycsapat. Egyszer az egyik tagjul rámköszönt, de ezen kívül sok érdemleges nem történt.


Amikor feléjük megyek mindig egymásra nézve nevetnek, talán cukkolják egymást. Divatkedvelő vagyok, sokszor azt hiszem, hogy a nem mindennapi szettjeim miatt nevetgélnek, de ezek a nevetések inkább úgy hangzanak, mintha azt közölnék egymás felé, hogy: Figyelj, itt a kiszemelted!


Közösségi oldalakon vannak interakcióink, ezeket viszonozzák, de az, hogy likeoljuk egymást nem hozta meg az áttörést, nem szóltunk egymáshoz, stb.


Tetszem nekik ez alapján? Ha igen, hogyan közeledjek feléjük? Nem merek rájuk írni, stb, csak szemezni.


Az lenne esetleg a megoldás, ha megüzenném az egyikőjüknek

valakivel, aki nem árul el, hogy tegyen ki storyt instára és aki szavaz, arra írjon rá. Ezután rámírna szia mizuval, majd elindulhatna valami.


Mit szóltok?



jan. 5. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Sztem túldimenzionálod magad és nagyon pofára fogsz esni, ha azt hiszed, belédzúgtak, de te tudod...
jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem teljesen hogy instán mit akarsz csinálni, de engedd el a dolgot.

Ha akarsz valamit, menj oda egyikükhöz, de ne akciózzál.

jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt, de ez a nevetés elég fura. Én őszintén megmondom, hogy szerintem lehet, hogy valami apró tetszést fejeznek ezzel ki, máskülönben miért mosolyognának, miért követnének/likeolnának közösségi média felületeken, stb.
jan. 5. 13:36
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 megüzenem nekik anonim oldalon/kamuprofillal, hogy tegyenek ki írj írok insta story szavazást. Ilyenkor aki arra szavaz, hogy írj, az megszólítja a szavazatával a storyt kiposztoló lányt, hogy írjon rá.
jan. 5. 13:38
 5/14 anonim válasza:
79%
Írj rá! Maximum nem ír vissza
jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az az ember, aki egy mosolyból azt hiszi, hogy egyből belezúgott valaki, de nekem fura ez ráadásul hónapok óta tart, talán tavaly óta.
jan. 5. 13:39
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 köszi!
jan. 5. 13:39
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Jaj, nézd még milyen gáz ez a srác... hi-hi-hi...

És mindjárt megvan a nevetés alapja...


Nem vonják meg maguktól az élvezetet, hogy láthassanak online is tőled valami bohóckodást, emiatt is lehet a követés...


Szóval ne akard azt hinni, főleg, míg csak nulla bizonyítékra alapozol

jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 nem akarok sértőnek tűnni és vitatkozni, de nem gondolnám, hogy bohócnak nézek ki. Röhejes nem vagyok, a nem mindennapi nem azt jelenti, hogy rajtam szórakoznak.


Ízlésre sem állunk messze egymástól.

jan. 5. 13:42
 10/14 A kérdező kommentje:
Egy hozzám erősen hasonló osztálytársammal hónapokig beszélt/talán még beszél is, mondjuk kapcsolatban soha nem voltak.
jan. 5. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!