Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti szoktatok kezdemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti szoktatok kezdeményezni? Ha igen, bevált? És hogyan, mondjuk elhívjátok kávézni?

Figyelt kérdés

jan. 7. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kevesen de szoktak. És igen, nagyobb a sikerre való esélyük, mint a férfiaknak. Persze nekik sem 100%-os, de jobb.


Többnyire egyszerűen és lényegre törően szoktak kezdeményezni. "Szia, azt akartam kérdezni, hogy nem volna kedved egyet meginni valamit?" Vagy ilyesmik. Vannak akik diszkréten "jeleket" küldenek, de azt hiszem az nem igazán kezdeményezés.

jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Lanyoknak egyszerubb tuti sikeruk van a pasit inkabb utasitjak vissza kerdezd meg hogy inna e veled egy kvt
jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem, én félek a vissza utasítástól.
jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kezdeményeztem egy fiúnál akinél azthittem hogy van esélyem, mert egy régeppi képemet beszivezte meg az egyik storymat is szivezte


Szóval leírtam neki hogy szimpatikus meg stb

Erre ő is visszaírt hogy én is szimpatikus vagyok neki, de utánna amit írtam arra már nem reagált

==>tehát ezt nem tudom minek kéne venni de én offolásként értelmeztem annak elkenére is, hogy ő is azt írta, hogy szimpatikus vagyok

jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én többször is kezdeményeztem lányként, és akkor sem bántam meg, amikor végül elutasítottak. Megpróbáltam, nem jött össze, ez van. Jobb túlesni rajta, mint hónapokon át tépelődni, hogy most vajon a másik mit érez, meg jeleket küldözgetni, hogy kezdeményezzen ő... Jóval egyszerűbb csak megmondani, hogy szimpi az illető, és szívesen elhivnád egy kávéra, sörre.
jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!