Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan udvarolnak a cigány fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan udvarolnak a cigány fiúk?

Figyelt kérdés
Nagyon jól tudják játszani magukat, viszont a csajozás milyenek?

jan. 7. 10:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%

Ahogyan én láttam, és látom manapság is, ugyanúgy csajoznak, mint amennyire alapból viselkednek. Állatias szinten. Főleg a romungró cigányok, és Magyarországon márpedig abból van a legtöbb.

Náluk abszolút nincs egyenlőség, nincs olyan, hogy nem. Ha nemet mondasz, akkor vagy k*rva leszel, vagy fenyegetni kezdenek vagy téged, vagy a családtagjaidat. Legrosszabb esetben megerőszakolnak.

Az ilyen csicsás öltözékek, meg arany láncok karórák, jó autó stb. mind-mind felszínes dolgok, belül nincs semmi. Nulla értékű a legtöbb személyisége, mert mindegyik sablonos, ugyanaz, ugyanaz a haj, ugyanaz a ruha, ugyanaz a viselkedés, ugyanaz a szójárás.

Tehát közöttük nem igazán "divat" az udvarlás, vagy legalábbis nem a normális módon csinálják. A többségük, talán van kivétel, de kevés.

jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
#1 teljesen jol le írtad. Nem vagyok rasszista de valamiért mindig tapadnak rám a cigány fiúk. Valamiért a nők is mindig beszélgetni akarnak velem.
jan. 7. 11:37
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nézel ki? Vajon miért van ez?
jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%

2



Persze, mert ha olyannal találkoznak, akinek szintén vannak jó cuccai, drága cuccai stb. azt ugye ők is akarják, és folyton kérdezősködnek, olyanokat is kérdeznek, amihez semmi közük, és ha nem válaszolsz, akkor még nekik áll feljebb.

Állandóan kuncsorognak, a saját szarjaikat el akarják adni sokszor, amik szintén értéktelen cuccok.

Ami pedig a legfontosabb, hogyha kritikát mersz megfogalmazni velük szemben (ami egyébként valós), akkor te már rasszista vagy.

Nem értik meg, hogy a rasszizmus előítélet alapján eldöntött, negatív színben feltüntető, és hátrányosan megkülönböztető viselkedés és eszmerendszer más bőrszínű, és fajú emberekkel szemben. (bocs ha bonyolultan írtam le), a cigányok pedig jócskán tettek és tesznek jelenleg is azért, hogy ne szeressük őket, és hogy kiérdemeljék az őket ért negatív kritikát és jellemzést.


Ez nem rasszizmus, ez tapasztalat. Ezért nem fogadják el a nemleges választ. Ezért fenyegetőznek, követnek, erőszakolnak stb. stb.

jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#4 igen. Voltam egy cigány buliban és annyira jóba lettem egy cigány lánnyal. Szinte nem is volt még ilyen hogy ennyire ki jöttem volna bárkivel is. Valamiért annyira hasonlóak voltunk. Viszont igaz hogy mindig faggatott. Pl mi újság a fiúkkal? És mondtam hogy hát semmi,nem akartam ugye mindent az orrára aggatni, erre ő még jobban faggatni kezdett.
jan. 7. 12:39
 6/27 A kérdező kommentje:

#3 most le írom hogy hogyan nézek ki, milyen a stílusom.


Elég karakteres arcom van egyébként, mint általában a cigányoknak.

Nagy mandula szem, húsos száj, hajam is elég dús derékig érő.

Általában szoknyát hordok és elég hosszút. Ruhákban a stílusom eléggé hasonlít a cigány lányokéra, kicsit feltűnő, elegáns.

jan. 7. 12:41
 7/27 A kérdező kommentje:
#3 az arcom jobban hasonlít egy cigány lány arcára mint egy magyar lány arcára.
jan. 7. 12:42
 8/27 anonim ***** válasza:
51%
En nem kezdenek veluk a helyedbe en egyszer megjartam alig tudtam ott hagyni a fiut fenyegetett kovetett 6 honap volt mire végre békén hagyott
jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:

Életem szerelme cigány volt, első férjem félvér, exszeretőm cigány, második férjem félvér.

Soha egyik se bántott, nem emelt kezet rám, nem csalt. Szeretőmmel volt csak gond, de vele se ilyesmi, csak ő nagyon tapadt, tőle bő 15évvel a szakításunk után szabadultam csak.

Tipp, nem tudom mennyire "hiszel", de ha gyertyát, kártyát sejtesz a háttérben, köszönj el mielőbb!

jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
#9 az ágyban milyenek?
jan. 11. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!