Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz, ha egy lányt el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha egy lányt el szeretnék hívni randizni, de előtte érdeklődök az egyik barátnőjénél, hogy mit szeret csinálni(mármint akit el szeretnék hívni)?

Figyelt kérdés
Ilyesmi, hogy séta, beülni valahova..stb

#randi #kapcsolat #Iletlenség
jan. 9. 22:49
 1/3 anonim válasza:
100%
Egy bizonyos szintig alkalmazható ez a taktika főleg az első randiknál. Olyankor valakinél az plusz pont ha "véletlenül" olyan helyre viszed ahova ő is szeretne menni.
jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ennyire nem kell túltolni. Én az összes randipartneremet a Margitszigetre vittem és mindegyik élvezetes randi volt, szóval nem kell ezen ennyit agyalni, meg kockáztatni.
jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz ez! Ez teljesen normális! Most csak gondolj bele, elviszed pizzazni és akkor kiderül h nem is szereti azt. Az senkinek sem lesz jó.

Sok sikert a randihoz!

jan. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!