Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm brutálra gyúrta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm brutálra gyúrta magát... Mit tegyek? Nem tetszik, sőt, szinte undorodom tőle?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Nem a külsőségek zavarnak, mert oké, hogy változik egy ember testalkata, stb, de... Taszító, nem önmaga.
jan. 13. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Szakítás.

Nem neked való.

jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ezért szakítani egy év után?
jan. 13. 21:53
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha undorodsz tőle akkor mi a kérdés?
jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Tudasd vele, hogy nem tetszik
jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
#4 vagyok. Ne bántóan persze
jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Jó a meglátásod! Add a tudtára, hogy ne a gyúrással bizonyítsa, hogy Ő elért valamit, hanem más dolgokkal. Ne ezzel növelje az önbizalmát.
jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Mondd a klasszikust: szakítasz vele, de ez nem az ő hibája hanem a tiéd és lehet, hogy nagyon meg fogod bánni, de most ezt látod a legjobb megoldásnak, nem lenne becsületes a részedről, ha továbbra is együtt maradnál vele. Meg ilyesmik, tudod.
jan. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez nem tud egyik napról a másikra megtörténni. Közben egyetlen egyszer se jelezted neki, hogy neked ezzel problémád van? Egyszer csak úgy ébredtél, hogy undorodsz tőle?
jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
#6 látom nem népszerű a véleményem. elfogadom, hogy nem értetek egyet, de fejtsétek ki kérlek.
jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Durván egy hónapig beteg voltam, kórházban is voltam, szóval szexre nem igazán került sor, persze kezdett feltűnni, hogy valami nem okés csók és ölelések közepén.


Hát ma megláttam... Durva volt.

jan. 13. 22:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!