Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik és nem tudom hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik és nem tudom hogy mit csináljak? elég bonyolult eset.

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány az osztályban aki személyesen csak suli kívül áll egyáltalán velem szóba nekem azt mondta azért mert a barátnői folyton piszkálnák ha beszélne velem amikor látják. Én rairtam és kb két hétig minden nap állandóan beszéltunk aztán amikor rákérdeztem hogy akar e velem randizni azt mondta hogy neki ez most nem menne és szól ha változik valami. Ez novemberben történt azóta is beszélünk ritkábban. Mit tegyek? Írjak neki hogy még mindig tetszik és mostmár menne e neki ?

jan. 7. 02:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A beszélgetésből nem derült ki? Akkor kérdezz rá, hogy van-e változás, hogy néha személyesen is beszéljetek.
jan. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy a beszélgetésekből én végig azt hittem hogy bejövök neki pl.:írtam neki egyből viszza írt vagy ha ment valahova küldött képet mindig szólt ha dolga van és nem tud visszaírni
jan. 7. 03:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és szoktunk beszélgetni személyesen suli után csak ritkán meg hát ő nagyon nem akarja hogy a barátnői együtt lássanak már így is szokták minket piszkálni ami engem nem nagyon érdekel de neki rosszul esik
jan. 7. 03:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta majd szól.
jan. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt közöld vele, hogy a barátnői igazából nem a barátnői, ha szégyenkezik előttük azért, mert beszélget egy sráccal. És valószínűleg ebből adódik a gond, valszeg a barátnői miatt nem akarna randizni veled. Én a helyedben megkérdezném tőle, hogy ez áll-e a háttérben.
jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon turelmes vagy en hagynam a fenebe az biztos😊 nem varnek ra honapokat
jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjatok barátok, de azért közeledj felé.
jan. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 próbáltam már mondani neki de kicsit megsértődött és amúgy ha a barátnői nincsenek ott akkor simán elvan velem.
jan. 8. 19:45
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 akkor ha ez marad a helyzet akkor van egy jó lánybarátod ami azért nagy kincs.


Szerintem ne kérdezz rá a randira, vagy ilyesmire, de ha olyan helyen jártok megkérdezheted, hogy vehetsz-e neki egy üdítőt, stb. Ha van nála esélyed, akkor idővel egy beszélgetés alkalmával feloldódik és közeledni fogtok egymás felé, ha nem akkor pedig megmarad jóbarátnak.


Az ilyen szituációkhoz jó tanács, hogy azt, hogy pl randizna-e veled valaki nem egy igen/nem válasz dönti el, sokkal inkább az, ha ilyen görcsös rákérdezések nélkül alakul minden.

jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!