Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen és hol volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen és hol volt az első csókja?:)

Figyelt kérdés

Kínos,tökéletes,ügyetlen?


Lehet nekem is nemsokara meglesz az elso csokom:))

Biztos izgulni fogok a fiu miatt:)



#csók #elsőcsók
jan. 20. 10:37
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Baratnoimtol eleg kinos elso csok storykat hallottam..😅
jan. 20. 10:38
 2/23 anonim válasza:
100%
Kocsma után a házánál, anno sokan feljártunk nem volt más, és nem esett jól, hideg volt minden, kellemetlen volt ott kotorászni.
jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Hozott bort a srác, becsittentettem egy kicsikét, aztán a randi végén lekapott, nem akartam, de nem volt elég gyors a reakcióképességem.. Nem így akartam az első csókomat, mert nem kedveltem meg a srácot, nem is jöttünk össze. Előtte volt szájrapuszi másokkal meg ilyenek, de az azért más.

Ügyetlennek nem mondtam volna az enyémet, de hogy jó emlékként maradjon meg, ahhoz az kell, hogy kedveljétek egymást a fiúval, ha ez megvan, akkor nem lesz olyan, hogy rossz csók, vagy nem elég jó csók

jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
A második randin együtt aludtunk és jó éjt puszi gyanánt megcsókoltam. Igazából én kicsit kínosan gondolok vissza rá, de a barátnőm nem. Picit ügyetlen voltam, de azért jól esett neki.
jan. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam, házibuliban lekapott az egyik osztálytársnőm. Akkor nem éreztem kínosnak, de ma már biztos nem csókolóznék egy 20 fős közönség előtt.
jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Szilveszteri házibuliban 17 évesen. A sráccal ketten voltunk kint a teraszon, én már egy kicsit be voltam csiccsentve, az ölében ültem és lekapott.

Rossznak nem volt rossz, de utólag már nagyon szégyellem.

jan. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy látom, eddig mindenkinek rossz, vagy kínos volt. Na, akkor én se maradjak ki a sorból, de én magamnak csesztem el az élményt. Életemben először próbáltam ki a füvet, meg már lehúztam előtte pár hubertust is, azt se tudtam, hol vagyok. Bementünk egy buliba, én csak flash-eltem a fényeken, és próbáltam nem teljesen kizuhanni a valóságból. Leültem egy fotelba valahogy rendezni a gondolataimat, de kb annyi értelme volt, mint mikor viharban próbálja az ember összeszedni a szétfújt paksamétáit a réten. Erre odajött egy lány, és lesmárolt. Én abban az állapotban mindent hittem, épp csak azt nem, hogy a lány szép, elég sötét is volt, nem láttam jól, úgyhogy ellökdöstem magamtól. Igazából összekevertem valakivel, de mondom, még visszaemlékezni is nehéz arra a napra, nemhogy akkor józanul gondolkodni. Csak mikor tisztult a fejem, akkor vettem észre hogy a lány ott sírva beszélget a barátnőivel, és... igazából nagyon is jól nézett ki! Soha nem felejtem el a kisírt szemét, amivel rám nézett, de azonnal elkapta a tekintetét, és kifordult a teremből. A világ leg-leg keserédesebb élménye, és ennek már 20 éve, de még mindig fáj kicsit...
jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ennyire rossz élmény.

Szilveszter volt, hajnali 4 óra, kis buli, már elcsendesedtünk, az volt, hogy megyünk aludni.

Aztán valahogy az lett ebből, hogy az adott fiúval ott álltunk a szobájában az ablak előtt (náluk volt a buli), és egy idő után az ölelésből csók lett. Elég hosszú volt, végül nem aludtunk semmit, és elég nyálas. Meg néha azt éreztem, hogy túlságosan korlátok közé vagyok szorítva.

Kb egy héttel később összejöttünk, ennek már egy éve. Azóta sokat ügyesedtünk ezen a téren :)

jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek az elso egy bulin pialva?🥲
jan. 20. 22:22
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, összesen egy pohár pezsgőt ittunk, szóval a nem igazán piáltunk. A buli inkább az volt, hogy főleg társasoztunk, éjfélkor kimentünk egy kilátóba, elvoltunk.
jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!