Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen és hol volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen és hol volt az első csókja?:)

Figyelt kérdés

Kínos,tökéletes,ügyetlen?


Lehet nekem is nemsokara meglesz az elso csokom:))

Biztos izgulni fogok a fiu miatt:)



#csók #elsőcsók
jan. 20. 10:37
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
😹😹😹😹
jan. 30. 20:22
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Általános nyolcadikba “alakultunk” egy osztálytársammal. Barátokkal iszogattunk, én lerészegedtem (ő nem) és elvileg egyszercsak lekapott. Egy a gond, hogy nekem teljesen kiesett, akkor ittam először, és azóta is bánom, hogy a nagy várva várt “első csók”-ról semmi emlékem…..
febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
79%
Szilveszteri buliban ismerős ismerősének az ismerőse :D Az este folyamán több csók is volt, nem volt rossz, de nem is úgy tartom számon, mint életem legjobbja. Számot cseréltünk, azt hittem alakul majd valami, de nem keresett és nem is reagált, amikor én kerestem. Ez nagyon rosszul esett. Nyilván ő nem tudta, hogy nekem az első csókom, valószínű csak egy kiscssaj voltam egy buliban.
ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
79%

Szülinapi bulin 13 évesen üvegezés stb hogy jó volt e? olyan szempontból igen hogy én szerelmes voltam a lányba(meg az összes fiú)

Persze ilyen korban ez inkább volt plátói a csajnak is az volt az első pfuu hát nem volt a legjobb bár viszonyítási alap nélkül honnan tudhattam volna szóval akkor azta de jó volt

ápr. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Blugyblugy3 válasza:
Hát, kissé hosszú... Legjobb barátok voltunk, tehát elég régóta ismertem. Összejöttünk, és asszem rá pár napra puszit adott, tehát csak simát, semmi nyelv, hanem csak egy másodpercnyi puszi. Azt egy ideig kicsit furcsának találtam, és azt hittem, hogy sosem szokom meg. Aztán két héttel azután hogy összejöttünk, behúzott engem az osztálytermembe, és megcsókolt. Nem tartott sokáig, és én hihetetlenül belepirultam, de nagyon aranyos volt, és gyengéd. Maga a csók fura és nyálas volt, de utána belejöttem, és azóta boldogan csókolom meg minden nap. :)
tegnapelőtt 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!