Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen és hol volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen és hol volt az első csókja?:)

Figyelt kérdés

Kínos,tökéletes,ügyetlen?


Lehet nekem is nemsokara meglesz az elso csokom:))

Biztos izgulni fogok a fiu miatt:)



#csók #elsőcsók
jan. 20. 10:37
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
14 évesen anyum megismert egy nőt, összebarátkoztak, mi meg átmentünk így családostul hozzájuk vacsorára. Volt egy 16 éves fiuk aki nekem nagyon nagyon megtetszett, full odavoltam érte, hazafelé az úton áradoztam róla a szüleimnek :D Felvett MSN-en (igen ennyire régen volt :D) és elhívott randira. Az volt az első randim életemben. Kicsit feszengős volt. Aztán hazakísért és én azt hittem csak elköszönünk és vége a randinak de ő megcsókolt, nekem ez nagyon hirtelen jött, kicsit bénázós volt nem igazán jó, nem is tudtam hova tenni, nyilván felnőttként már felismerem a jeleket arra hogy közeledik a férfi, de akkor még nem. Nem tartott sokáig, én hagytam abba aztán hazamentem. Még egy talink volt aztán a kövi alkalommal azzal szakított velem hogy kicsit elsiettük a dolgokat (vagyis ő... Csak ezt nem így mondta). De nem bántam amúgy egyetértettem vele, eleve az rossz volt hogy nem is beszéltünk a randik között semmit, pedig én akartam volna.
jan. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első randimon volt. Nem volt jó mert még nem voltak érzéseim a srác iránt.
jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
70%
Szar
jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Első csóka van valami tipp?:)
jan. 23. 08:26
 15/25 A kérdező kommentje:
Csókra*
jan. 23. 08:26
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne izguld túl, és csak akkor csókolózz ha tényleg vágysz rá.
jan. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Én is közeledek felé de félek hogy elrontom majd vagy valami🥲

L

jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és #17 a lényeg,hogy ne legyetek ráfeszülve és akkor szerintem ösztönösen jön,hogy hogyan kell.
jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%

Valami nyugisabb helyen jussatok el idáig, sem az nem jó, ha nyilvános helyen bárki odajön közben, sem az, ha benyit az apukád/a húga/stb.

Ne zavarjon, ha bénáztok. Majd később lesz időtök kitapasztalni, hogy a másiknak mi tetszik, ügyesedni.

Ha valami nem tetszik, szólj, nem kell olyat csinálnod, amit nem akarsz. Ez persze nem csak a csókolózásra vonatkozik.

Akkor csináljátok, ha már mindketten szeretnétek.

Ne stresszelj rajta, ha nem lesz tökéletes, legalább később lesz min viccelődni.

jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
GH562 ne irkalj hogy te majd csokolozol velem stb mert van baratom, koszi
jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!