Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólitsam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólitsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már régebb óta tetszik nekem. Néha egy vonattal + busszal szoktunk menni. De az tényleg ritkán fordul elő.

Néha azt vettem észre, hogy amikor ő előttem sétál, többször is hátrafordul, miközben találkozik a szemünk.

Meg amikor a buszon egymás mellett állunk, akkor is többször észrevettem, hogy engem bámul.

De az is lehet, hogy mind az egészet csak én értettem félre...

Tudnátok nekem valahogy ebben segíteni? Annyit kell tudni rólam, hogy én nem az a fajta lány vagyok aki jól kijön a fiúkkal. A mostani osztályomban is csak 2 fiúval szoktam beszélni.

Előre is köszönöm a válaszokat!

16/l



jan. 20. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb ülj le mellé a buszon vagy vonaton és majd alakul a dolog.

Vagy amikor mellette állsz buszon kérdezz vagy omndj valami tök alap dolgot pl ha esik az eső akkor azt, hogy húú de utálom ezt a sz*r időt. Ha szimpatikus vagy neki akkor nekiáll veled beszélgetni :)

jan. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy keveredj vele beszélgetésbe, mint bárkivel, akit csak látásból ismersz, legyen akár lány, akár fiú.


Anno ilyen kínlódás nem volt. Jöttem ki a suliból, előre engedett az évfolyamtársam, egy felé mentünk, a villamoshoz. Miközben várakoztunk, elmondta, hogy ilyenkor megy a Rudasba, aztán angol órára. Én is járok-külön órákra? Mi a hobbim. Egy ideig véletlenszerűen mentünk együtt, majd bevárt a kapu előtt. Aztán meghívott egy kólára a Zöldfába.


Aztán ment mint a karikacsapás. 🙂

jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 - köszönöm a választ

#2 - köszönöm a választ. Ez mind szép és jó, csak az a baj, hogy én még a nevét sem tudom. Se azt hogy mit szeret, se azt hogy hol tanul. Így nagyon nem tudok hozzászólni.

Mi van ha az egészet csak beképzeltem magamnak és neki közben már van barátnője?

Eddig csak azt tudom róla hogy melyik városban él + hol szokott leszállni a vonatról.

jan. 21. 00:13
 4/5 anonim válasza:

A, próbálj meg szimpatizálni vele pl ha rad néz mosolyogj, vagy a buszon vagy vonaton próbálj minél közelebb állni/ülni hozza és előbb utóbb ha meg mindig látod h bámul akkor köszöni egy szimpla sziával és próbálj eldumalni vele.

B, várj amíg ő kezdeményez.

jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valóban várj amíg ő kezdeményez. Valamint, ha összenéztek talán kacsints rá, ha úgy érzed
jan. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!