Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le a lányt?

Figyelt kérdés

Adott egy lány, akivel egy iskolába járok és nagyon tetszik nekem. Én 16 éves vagyok, ő azt hiszem 15.

El szeretném hívni valahova egy randevú keretén belül valami kávézóba, vagy sétálni.

Egyik suli utáni alkalommal akarok majd odamenni hozzá, lehetőleg amikor egyedül van.

Na és itt akadtam el. Még soha nem szólítottam le lányt az utcán és nem igazán tudom hogy kell vagy hogy mit mondhatnék anélkül hogy elküldeni a fenébe. Hogyan tudnék egy magabíztos megjelenést produkálni? Van valami "szöveg típus" amit lehetne mondani?

Ezekre a kérdésekre keresem a választ.

Tényleg nem akarom elszalasztani ezt a lehetőséget.

Köszönöm!



2023. máj. 10. 20:55
A kérdező szavazást indított:
Ne betanult szöveggel menj oda
Írok szöveget amivel odamehetsz
Mindegy mit mondasz, a határozottság a fontos
Más. Leírom...
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Helló, mivel 1 suliba járunk már régóta felfigyeltem rád és nagyon szimpi vagy nekem, elkísérhetlek 1 darabon illetve lenne kedved velem találkozni még valamikor?
2023. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az se rossz amit 1es írt. Lényeg, h szinte mindegy is mit mondasz neki, mert ha te is szimpi vagy neki akkor igent mond, ha meg nem akkor úgyis elküld. Nyilván ne f@szságot mondj, de alapvetően nem az a mérvadó. Leszámítva ugye mivel első benyomás meg minden. De a lényeg a határozottság, a kedvesség és a természetesség. De lehet akár az adott körülményeknek megfelelően is hozzászólni.
2023. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nonameboi ***** válasza:
100%

Figyu! Ne aközben szólítsd le miközben sétál ha lehetséges, hanem valami olyan helyen ahol épp nincsen mozgásban, pl. buszon, vagy buszmegállóban. Ha nem ugyanarra jártok, sebaj, akkor mész azzal a busszal amivel ö, azzal az ürüggyel hogy valami dolgod van arrafele. Odamész hozzá: Szia! Te nem xy vagy? válaszol, talán visszakérdez, hogy te ki vagy. Folytatod, hogy hol száll le, és lám, te is ott! (kutathatsz hogy hol száll le, és valami ürügyet keresel azon a környéken)

Beszélhettek aról hogy neked mi dolgod arra, de innen szinte bármiról. Szerezd meg közben az elérhetöségét, és a végén hívd el valahova! Az hogy millyen esetten hívod el valahova már mindegy lesz, feloldódott a légkör köztetek ekkorra!

Majd számolj be mindenröl! :D

2023. máj. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Harmadszorra is leírom, hogy a betanult szövegek eröltetettek és nem hatékonyak. A helyzetre reagálj, ami akkor fog eléd kerülni.
2023. máj. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
71%
#1 te komolyan egy suliba jársz a kérdezővel?😮
2023. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ő csak egy példát írt a megszólításra 😂

2023. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj amikor mi tinik voltunk és lett volna ez az oldal, mennyivel más lenne minden 😀🙄
2023. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Irj
dec. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!