Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Működhet? Segítséget kérnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet? Segítséget kérnék hogy mit tegyek

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja beszélek egy romániai magyar fiúval, akit egy osztálykirándulás folyamán ismertem meg. Először ő szeretett belém, de engem akkor nem érdekelt annyira a dolog, mert barátom volt. Fél év után ráírtam, hogy jönnek-e a szalagavatónkra és elkezdtünk beszélgetni(ilyenkor már rég nem volt képben az exem). 458 km választ el egymástól minket. Eddig egész jól állunk, de amikor nem tudunk beszélni(gondolok itt 1-2 napra) akkor érzem hogy szorul a mellkasom mert hiányzik. Szerintetek mit csináljak, hogy jobban el tudjam viselni a távolságot, vagy hogy ha úgy adódik akkor neki tudjak segíteni? Már küldtünk egymásnak egy kisebb csomagot.


(Egyéb infó: mindketten 18 évesek vagyunk, végzősök a gimiben és nyárra megbeszéltünk egy találkozót, hogy ő fog Magyarországra jönni.)


jan. 21. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Semmit

Keress egy közelebbit és ne pocselkold az idődet ilyen jelentéktelen hulyesegre

Nolj fel

jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És gimi után véletlenül nem fogtok egymáshoz közelebb tanulni/dolgozni ?
jan. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon rossz ötlet ez a tali. Utána még jobban fog hiányozni és még rosszabb lesz. Max akkor érné meg, ha belátható időn belül Magyarországra jönne tanulni/lakni.
jan. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

18 éves akkor költözzön Magyarországra és vállaljon itt munká mert 458 km nagyon sok

18 évesen én is férfi létemre ott bőgtem egy germán lány miatt aki szintén ilyesmi távolságra lakott és soha nem tudtunk többet találkozni a távolság és az akkori igen rossz anyagi körülményeim miatt

Túltettem magam rajta de nem felejtettem el azért a lányt persze azóta már gondolom sok víz lefolyt a Dunán nála is mint ahogy nálam is, nem valószínű, hogy valaha is találkozunk még egyszer

Ez van, ha nem megy akkor majd lesz másik fickó közelebb

jan. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
En hagynam es keresnek egy kozelbe lako pasit
jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Ennek csak akkor van értelme ha belátható időn belül van esély hogy közel koltoztok egymáshoz különben csak magadat szivatod ezzel jobb elfelejteni
jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez emberfüggő.

Nekem volt több olyan lány akivel messze laktunk egymástól, de rendszeresen találkoztunk de sok idő meg pénz kell hozzá. Volt egy csaj akivel évekig összejártunk így néha, mikor kinek mennyi ideje volt a másikra. Ő is utazott le hozzám majdnem 400 km-t hogy bulizzunk. Meg én is csak kitaláltam hogy felmegyek meglátogatni ráírtam és mentem. De ehhez két olyan ember kell aki nem gondolkodik sokat csak megy mert olyan kedve van. Akinek nincs pénze meg a szülők korlátozzák azoknak ez nem megy. Valamint szerintem elköteleződni is felesleges, meg kapcsolat stb. Csak élvezd és kész ha szereted. Szlovákiába is járok ki néha egy csajhoz, néha eszünkbe jut a másik ha van úgy időnk és összezörrenünk. Neki is csak eszébe jutok és lekocsikázik hétvégére hozzám.

jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!