Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belemenjek vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek vagy ne?

Figyelt kérdés

Van ez a lány.

Egy évvel fiatalabb nálam nagyon aranyos, szép, én úgy érzem bejövök neki, én viszont még nem tudom eldönteni.


Ő egy másik suliba jár az én sulimtól nem messze, kb

1 éve ismerjük egymást egy táborból.


Ugyanis hátrány, hogy ő sokat jár bulizi, én viszont nem vagyok az a bulizós típus.

Illetve mostanában cigizik, ami nekem nem nagyon jön be.

Nem vagyon introvertált, nagyon is extrovertált vagyok, csak nem bulizós típus.


Összefoglalva, tetszik egy lány, csak a szokásai közül 2 szokás nem.



jan. 22. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Hiába tetszik, ha az életstílusa más, mint a tied.
jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Esetleg azt kérdezd meg, hogy érted letenné-e a cigit. Ha nem, akkor sajnos nem működne a dolog.
jan. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Ha összejönnél vele és csak eljárna bulizni, akkor hagyd inkább a csajt. Ott le issza magát/le ittathatják és megcsalhat. Vagy meg is erőszakkolhatják.

Én azt mondom az a normális barátnő aki csak a barátjával élvezi a bulit.

jan. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Sőt, kitudja hányan mentek már át rajta ha ilyen sokat jár bulizni. Szerintem neked se hiányzik egy átjáróház.
jan. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt ilyen barátnőm. Az nem zavart hogy bulizni járt, ha ő így érzi jól magát csinálja. Nyiván nem a sárga földig itta magát meg kefélt mindenkivel, ahogy azt páran gondolják, lehet bulizni normálisan is.

A cigi meg nálam kizáró ok, szóval megmondtam neki, hogy akkor van esély kapcsolatra ha nem szív semmi ilyen szart, szóval letette és összejöttünk. Bulicigis volt, szóval nem volt nehéz.

jan. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Próbáld meg. Ha lesz barátja, akkor lehet, hogy nem akar majd annyit bulizni járni. Találjatok ki programokat és menjetek együtt ide-oda.
jan. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert valaki eljár bulizni és cigizik még akkor is ha utóbbi eléggé kellemetlen és fölösleges szokás még esélyt adhatnál neki, max jön másik csaj az életedbe.
jan. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem ilyen barátnőm van, én otthon ülős típus vagyok. 4 éve járunk, soha nem csalt meg, néha én is elmegyek vele bulizni, néha ő marad itthon velem. Ha ezeken a dolgokon felül tudsz emelkedni szerintem működhet. AZ hogy egy lány bulizik nem azt jelenti, hogy fűvel fával lefekszik. Én barátnőm a barátnőivel jár bulizni, akiknek szintén van párjuk. Általában 3an mennek bulizni csajok, együtt táncolnak, iszogatnak, beszélgetnek, nincs ebben a világon semmi rossz.
jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lányt sosem fogsz találni, aki tökéletes. A kérdés az, hogy el tudod-e fogadni ezt a két szokását. (Vagy hogy hajlandó-e érted lemondani a cigarettáról.)
jan. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#8 szerintem volt ott már lezbiskedés a csajokkal, csak te nem tudsz róla. ;) sőt, lesz is.
jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!